تسهیلات برای طراحی صنعتی و بسته‌بندی

  0
  41
  طراحی صنعتی و بسته‌بندی

  معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض طراحی صنعتی و بسته‌بندی به محصولات دانش‌بنیان ارائه می‌کند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، طراحی صنعتی  و بسته‌بندی در فروش و گسترش بازار هر محصولی نقش بسزایی دارد. عدم آگاهی بسیاری از شرکت‌ها، از اهمیت این موضوع، باعث شده است که برای طراحی بسته‌بندی همسان و سازگار با محصول تولیدی شرکت، هزینه‌ای پرداخت نکنند.

  این در حالی است که استفاده از طراحان صنعتی و تولید یک بسته‌بندی جدید، برای محصولات شرکت، می‌تواند، باعث ایجاد فرصت‌های بازاریابی جدیدی شود.طراحی صنعتی و بسته‌بندی

  بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان نیز پس از حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، مشاهده کرده‌اند که محصول آنها به دلیل عدم برخورداری از بسته‌بدنی جالب توجه و هنری، علی‌رغم داشتن مزیت‌های فنی بیشتر، نتوانسته است با برخی محصولات خارجی رقابت کند و مشتری با توجه به بسته‌بندی بهتر آن محصول را انتخاب کرده است.

  بیشتر بخوانید:

  برگزاری جشنواره چاپ و ارتقاء کیفیت بسته بندی

  ضرورت بسته بندی مناسب صنایع دستی

  بررسی وضعیت و گرانی فیلم پلیمری بسته بندی

  با توجه به اهمیت  طراحی صنعتی و بسته‌بندی یک بسته‌بندی خاص برای هر محصول دانش‌بنیان، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، تسهیلات ویژه‌ای را در این زمینه در نظر گرفته است.

  تسهیلات برای طراحی صنعتی و بسته‌بندی

  معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری ۵۰ درصد از هزینه‌های طراحی صنعتی و بسته بندی تولیدات برای محصولات دانش‌بنیان را به صورت بلاعوض تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال حمایت می‌کند.

  این مسئله باعث می‌شود تا شرکت‌های دانش‌بنیان رغبت بیشتری نسبت به باز تعریف هویت بصری محصولات خود داشته باشند و از طراحان حرفه‌ای دعوت کنند تا برای محصولات آنها یک بسته‌بندی و پوشش جدید طراحی کنند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − 15 =