راه اندازی واحد صنعتی بسته بندی در مشکین شهر

  0
  17
  واحد صنعتی بسته بندی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، اردبیل – ایرنا – فرماندار مشگین‌شهر از راه‌اندازی واحد صنعتی بسته بندی و سورتینگ میوه سیب در این شهرستان خبر داد.

  اکبر صمدی بیان داشت: این واحد صنعتی بسته بندی توسط سازمان همیاری شهرداری‌های استان و پیگیری نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی راه‌اندازی می‌شود.

  وی با تقدیر از حمایت ویژه استاندار اردبیل و مدیران کل دستگاه‌های مرتبط اظهار داشت: با راه‌اندازی این واحد صنعتی بسته بندی بخشی از مشکلات باغداران شهرستان در زمینه عرضه و فروش سیب برطرف خواهد شد. 

   وی در ادامه تصریح کرد: ایجاد صنایع تبدیلی و واحد صنعتی بسته بندی و سورتینگ انواع محصولات سردرختی  از نیازهای اساسی شهرستان مشگین‌شهر است و در ۲ سال اخیر  اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده است.

  او با بیان اینکه سال گذشته کارخانه تولید پوره سیب در این شهرستان راه‌اندازی شد، از حمایت همه‌جانبه دولت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی جهت ایجاد واحدهای بزرگ فرآوری میوه خبر داد.

  شهرستان مشگین‌شهر در ۸۵ کیلومتری شمال غربی اردبیل دارای ۱۵ هزار هکتار باغ میوه است و با تولید سالانه حدود ۵۰۰ هزار تن محصول سیب رتبه اول استان را دارد.

  بیشتر بخوانید:

  صادرات آذربایجان غربی در گرو ارتقای صنعت بسته بندی

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفده + 6 =