حمایت از صنعت بسته بندی در مازندران

  0
  7
  صنعت بسته بندی در مازندران

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: چاپخانه ‌دارانی که در زمینه صنعت بسته بندی در مازندران ورود کرده و یک خط تولید به آن اختصاص دهند حمایت می شوند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران، زارع با اشاره به سیاست کلی استان نسبت به صنعت چاپ و بسته‌بندی افزود: چاپخانه‌دارانی که در زمینه صنعت بسته بندی در مازندران ورود کرده و یک خط تولید به آن اختصاص دهند مورد حمایت قرار می ‌گیرند و بنا بر طرح ارائه شده از تسهیلات برخوردار می‌شوند.

  وی گفت: مشکلات برخی واحدهای صنعتی چاپ و بسته‌بندی در کارگروه ستاد تسهیل استان مطرح و بررسی شد و به چرخه کار و تولید برگشتند.

  چاپخانه‌دارانی که در زمینه صنعت بسته بندی در مازندران ورود کرده و یک خط تولید به آن اختصاص دهند مورد حمایت قرار می ‌گیرند

  مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه بیش از ۶۵۰ واحد چاپی در استان مازندران فعالیت می کنند، خاطرنشان کرد: در مازندران حدود پنج هزار نفر ارتباط شغلی مستقیم با صنایع چاپ و بسته ‌بندی دارند.

  زارع با بیان اینکه توسعه صنعت مازندران در مازندران می‌ تواند به رونق تولید، ایجاد اشتغال و افزایش ارزش افزوده محصولات تولیدی استان منجر شود، تصریح کرد: محصولات تولیدی مازندران نیازمند بسته‌بندی مناسب است تا محصول تولیدی استان در بسته‌ بندی‌ های بهتری به بازار عرضه شود.
  یادآور می شود ظهر امروز به مناسبت روز ملی صنعت چاپ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران از صنعتگران چاپ امیرکلا قدردانی کرد.

  بیشتر بخوانید: روز ملی صنعت چاپ، یادمانی خجسته

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 + 11 =