برگزاری نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه

  0
  40
  نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه

  نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه (Plastivision Arabia) از ۲۵ تا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی برگزار می شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه بستری بسیار موفق برای نمایشگاه و کنفرانس در زمینه پلاستیک، چاپ و بسته بندی است. نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه پیش رو، تجهیزات و خدمات پردازش، پر کردن و بسته بندی را به نمایش می گذارد و تصمیم گیران صنعت پردازش، و بسته بندی مجدد منطقه، بازدید کنندگان این نمایشگاه خواهند بود.

  پیشینه نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه

  نمایشگاه پیشین پلاستیک و بسته بندی شارجه افتتاحیه بسیار خوبی داشت، چنانکه نمایشگاهیان بسیاری برای حضور نام نویسی کردند، نمایندگان بسیاری از کشورهای مختلف حضور داشتند و جمعیت بازدید کنندگان افزایش داشت. این نمایشگاه سران صنعتی را از کشورهای مختلف گرد هم جمع خواهد کرد و در زمینه آخرین تحولات و گرایش ها در فناوری های پیشرو، بهره وری هزینه، پایداری و سرمایه های انسانی طرح هایی ارائه خواهد نمود.

  با حضور هفت هزار بازدیدکننده از کشورهای مختلف در آخرین دوره این نمایشگاه، نقش آن به عنوان یک رویداد جهانی برای بخش فرآیند تولید پلاستیک پر رنگ تر می شود.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه بسته بندی توکیو برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 + هجده =