افزایش 60 درصدی قیمت کالاهای بسته بندی نسبت به فله

  0
  18
  کالاهای بسته بندی

  سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان حتماً باید در خصوص اختلاف قیمت ۵۰ تا ۶۰ درصدی کالاهای بسته بندی با فله‌ای ورود کند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از صدا و سیما؛ سیدیاسر رایگانی در نشست خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا قیمت حبوبات و مرغ قطعه بندی شده بسته بندی این قدر با مرغ کامل و حبوبات فله‌ای تفاوت قیمت دارد؟ افزود: در این خصوص باید به ما تخلفات اعلام شود تا ورود کنیم و این که بگویند کالاهای بسته بندی شده مشمول قیمت گذاری نیست، قابل پذیرش نیست.

  وی بیان کرد: شرکت ‌های بسته بندی مجوز سازمان صمت را می‌ گیرند و چون شناسه تولید دارند باید ضوابط و چارچوب های قیمت گذاری را هم رعایت کنند.

  سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از مسئولان سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان خواست بر قیمت کالاهای بسته بندی نظارت کنند.

  سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان حتماً باید در خصوص اختلاف قیمت ۵۰ تا ۶۰ درصدی کالاهای بسته بندی با فله ‌ای ورود کند.

  رایگانی در پاسخ به سوالی درباره حکم تعزیرات درباره گران فروشی اپراتور‌ها نیز تصریح کرد: تخلف اولیه را سازمان تنظیم مقررات رادیویی به ما گزارش کرد که شعبه رسیدگی کننده در تعزیرات براساس همین گزارش کار رسیدگی را آغاز کرد، اما سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان باید میزان دقیق تخلف را برای ما کارشناسی کند.

  وی افزود: سازمان حمایت هم در آخرین مکاتبه اش با ما همان نامه سازمان تنظیم مقررات را به ما ارسال کرد در صورتی که سازمان حمایت باید طبق مقررات اعلام تخلف کند.

  سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: ما در خصوص میزان تخلف و نحوه اعلام آن از سازمان تنظیم مقررات درخواست‌هایی داشته ایم که شعبه تعزیرات براساس آن عمل می‌کند.

  بیشتر بخوانید: صادرات ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی تولید داخل

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 − یک =