تولید ماهانه دو هزار و ۵۰۰ تن کاغذ بسته بندی از کارتن های بازیافتی

  0
  29
  کارتن های بازیافتی

  ماهانه دو هزار و ۵۰۰ تن کاغذ فلوتینگ و تست لاینر در کارخانه تولید کاغذ از کارتن های بازیافتی در شهرک صنعتی مبارکه تولید می ‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان؛  مدیر عامل کارخانه با اشاره به اینکه محصولات تولیدی این کارخانه از مواد سلولزی بازیافتی، کارتن های بازیافتی و مقوا‌های باطله تهیه می‌ شود گفت: با اجرای طرح توسعه در این شرکت، میزان تولید کاغذ فلوتینگ به ۵۰ هزار تن در سال افزایش می ‌یابد.

  ویکتوریا شیدایی با بیان اینکه سالانه به حدود ۵۰۰ هزار تن کاغذ فلوتینگ در کشور نیاز است افزود: با توسعه کارخانه ‌های داخلی، نیاز کشور کاملا تامین شده است.

  کارتن های بازیافتی

  داوود قربانی، مدیر تولید این کارخانه گفت: کارتن های بازیافتی در این کارخانه به عنوان مواد اولیه، پس از تصفیه و پالایش تبدیل به کاغذ مرغوب و باکیفیت شده که در صنایع کارتن سازی و بسته بندی کاربرد دارد.

  خانم تراشان، مدیر فروش این شرکت هم با اشاره به کیفت محصولات این کارخانه با استاندارد‌های ملی و جهانی گفت: این محصولات از نظر پارامتر‌های کیفی و آزمایشگاهی با نمونه‌ های خارجی یکسان است، اما از نظر قیمتی حدود ۳۵ درصد مناسب ‌تر از نمونه‌ های مشابه وارداتی است.

  کارتن های بازیافتی

  نجفی، مدیر کنترل کیفیت کارخانه تولید کاغذ از کارتن های بازیافتی با اشاره به اینکه برای تولید ۱۰۰ تن کاغذ در روز به صورت میانگین، به هزار متر مکعب آب نیاز است، گفت: در این کارخانه با اجرای تدابیر ساده و مقرون به صرفه، مصرف آب برای تولید این مقدار کاغذ به ۵۰ تا ۱۰۰ متر مکعب کاهش یافته که این رقم ۱۰ درصد از نیاز سایر کارخانه ‌های مشابه است.

  کارتن های بازیافتی

  جلیل حقیقی، رئیس اداره صمت شهرستان مبارکه نیز گفت: این واحد صنعتی دارای ۸۵ نیروی کار در سه شیفت کاری توانسته یک سوم نیاز استان به این محصول را تامین کند و با برنامه ریزی‌ های انجام شده تا پایان سال جاری ۳۰ درصد به ظرفیت تولید آن اضافه خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: آغاز به کار مجدد کارخانه کارتن شبنم در مراغه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دوازده − دو =