محیط زیست در حمایت از بازیافت کاغذ

  0
  13
  محیط زیست

  کارشناس آموزش و مشارکت‌های مردمی اداره حفاظت محیط زیست گتوند از اجرای پویش کاغذ زباله نیست در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، فرخنده احمدی کارشناس آموزش و مشارکت‌های مردمی اداره حفاظت محیط زیست گتوند گفت: به مناسبت هفته هوای پاک با همکاری اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان، انجمن مردم نهاد کارون زلال شوشتر، انجمن مردم نهاد دوستداران طبیعت دشت بزرگ، انجمن حامیان طبیعت گتوند و انجمن بیشه جنت مکان، پویش کاغذ زباله نیست در این اداره برگزار شد.

  او اظهار داشت: این برنامه با هدف ارتقای فرهنگ زیست محیطی با رویکرد توجه به بازیافت مواد برگزار شد که مورد استقبال مردم شریف شهر گتوند قرار گرفت.

   

  حمایت از محیط زیست  با دادن گل و گلدان

   

  احمدی تصریح کرد: در پویش کاغذ زباله نیست با همت انجمن‌ها در ازای دریافت کاغذ باطله به شهروندان گلدان و گل‌های تزئینی اهدا گردید.

  کارشناس آموزش و مشارکت‌های مردمی اداره حفاظت محیط زیست گتوند ابراز امیدواری کرد با استمرار برگزاری این برنامه‌ها مشارکت مردمی برای بازیافت مواد افزایش یابد.

  با مشارکت در این پویش با تحویل انواع کاغذ‌های باطله اعم از کتاب، جزوه، روزنامه، کاغذ و مقوا‌های مستعمل، در ازای کار نیک و پسندیده خود گل و گیاهان زینتی تحویل بگیرید و محیط خانه خود را شاداب‌تر و سبزتر نمایید.

  بیشتر بخوانید:

  آرامش بازار کاغذ و رونق چاپخانه ها موقتی است

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × 2 =