دلایل استعفای مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران

  0
  40
  مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران

  مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران گفت: من بنا را بر عملی شدن وعده حمایت دولت گذاشته و ماه تمام شبانه‌روز با همه ناملایمات پای کار ایستادم ولی اعضای هیئت‌مدیره شرکت آرین پویا هیچ همکاری نداشتند بلکه کارشکنی هم می‌کردند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از فارس؛ مصطفی سعیدی مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران با اشاره به انتشار اخباری حاکی از استعفایش از سمت مدیرعامل چوب و کاغذ مازندران، اظهار کرد: حدود هفت ماهی است که من در این سمت مشغول فعالیت هستم، روزی که وارد این مجموعه شدم سه ماه بود که کارخانه تعطیل بود و دو ماه بود که حقوقی پرداخت نمی‌شد.

  وی افزود: من بنا را بر عملی شدن وعده حمایت دولت گذاشته و تمام شبانه‌روز با همه ناملایمات پای کار ایستادم ولی اعضای هیئت‌مدیره شرکت آرین پویا هیچ همکاری نداشتند بلکه کارشکنی هم می‌کردند هیچ حمایتی نداشتیم.

  سعیدی ادامه داد: در طی هفته گذشته بعد از سه سال موفق شدیم شاهد این باشیم که دو خط تولیدی کارخانه را هم زمان کار می‌کنند، بدهی نداریم و پرداخت حقوق به‌روز است ولی کارشکنی‌ها هنوز ادامه دارد.

  مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران گفت: هفته گذشته خطاب به شرکت آرین پویا گفتم اگر می‌خواهید عوضم کنید بگویید خودم می‌روم اگر که نه حمایت کنید تا تولید ادامه داشته باشد که متأسفانه بهانه‌های مختلف آوردند شاید به یک جمع‌بندی رسیدند که شخص دیگری را بر سر کار بیاورند.

  این مسئول اضافه کرد: بنده به دلیل عدم همکاری هیئت‌مدیره و حمایت‌ها استعفا دادم، خوشحالم که نتیجه کارم را با چرخه تولید مشاهده کردم، آن هم در این فضای بد اقتصادی! من مدیر هزینه‌ساز نبودم از هنرم استفاده حداکثری کردم، از همه ظرفیت‌های موجود کارخانه بهره گرفتم.

  وی تأکید کرد: متأسفانه خلأ اختیار را حس می‌کردم، با اینکه کادر معاونت‌های مختلف اداری، تولید، جنگل و بازرگانی و مدیر فروش و خرید را از نیروهای استان انتخاب کردم، با اینکه در طول تاریخ چوب و کاغذ همه مدیریت‌ها از خارج از استان انتخاب می‌شدند! که سهامداران به مزاج‌شان خوش نیامده و به‌دنبال نیروی جدید رفتند‌.

  سعیدی خاطرنشان کرد: بازخورد به استعفایم هنوز مشخص نیست، فکر می‌کنم به‌جایم جوان ۲۵ ساله را با عنوان مدیرعاملی منصوب کنند، قول‌های وزیر حمایت‌های مالی بود که عملی نشد.

  مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران اعلام کرد: بنده با پنج اولویت وارد این کارخانه شدم، اول درآوردن شرکت از ورشکستگی بود که باید طبق آیین‌نامه پیگیری و از سهامداران اجازه می‌گرفتم که ظرف مدت دو ماه انجام شد.

  این مسئول گفت: کار بعدی‌ام رایزنی با بانک‌ها برای ورود در بورس بود که انجام شد، سومین مأموریتم بستن قراداد مجدد با ۴۰۰ نفر از پرسنل جنگل بود که چندین سال مشکل داشتند و بارها اعتصاب کردند! که انجام شد.

  بیشتر بخوانید: حمایت از تولید با همکاری سپاه کربلا و چوب و کاغذ مازندران

  وی یادآور شد: کار بعدی انتقال دفتر تهران به کارخانه و همه مهم‌تر از همه اینکه همه این کارها را باید به تولید می‌رساندم، آرزویم این بود که دو خط تولید کارخانه بچرخد، خوشبختانه الآن ۱۵ روز است که کارخانه در سه شیفت کار می‌کند!

  سعیدی با اشاره به اینکه حمایت مسئولان استان خوب بود، بیان کرد: استاندار مازندران به ما کمک کرد، پس از ارسال نامه استعفایم، پیغام داد که از عملکردم راضی بوده و هست ولی سهامداران مقاومت می‌کنند، حق هم دارند که با هر کسی می‌خواهند کار کنند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × یک =