وارد کنندگان کاغذ و تعزیرات حکومتی

  0
  24
  شرکت کاغذ سبز خوزستان

  مشکلات بازار کاغذ در سال های اخیر  قیمت کاغذ را به شذت گران کرده بود، به طوری که قیمت کاغذ به رولی ۷۰۰ هزار تومان رسید. بعضی از وارد کنندگان کاغذ در این بین از این بازار گل آلوده سوء استفاده کردند و باعث شدند قیمت کاغذ به بالاترین حد خود برسد. اما با تدابیری که دولت در این خصوص اندیشیدند قیمت کاغذ را به حد تعادل خود رسید.

  رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: نرخ هر بند کاغذ در بازار از ۷۰۰ هزار به ۲۵۰ هزار تومان رسیده است.

  نرخ کاغذ از ۷۰۰ هزار به ۲۵۰ هزار تومان رسیدحسین ایزدی رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران در خصوص برخورد با گران فروشی در بازار کاغذ اظهار کرد: برخی وارد کنندگان کاغذ با ارز  ۴۲۰۰ کاغذ وارد کرده بودند و اقدام به فروش کاغذ ها با قیمت ارز آزاد در بازار کردند.

  برخورد دولت با وارد کنندگان کاغذ

  وی افزود:کاغذ باید با نرخ هر کیلو ۶ هزار و ۹۰۰ تومان به دست ناشران برسد و ناشر نیز باید کاغذ‌ها را ۷ هزار ۵۰۰ تومان به بفرشد، اما در حال حاضر کاغذ با قیمت ۳۲ هزار تومان به ناشران فروخته می شود که این تخلف است.

  ایزدی گفت: در بازار هر بند کاغذ ۱۰۰ در ۷۰ تا ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شد در صورتی که کاغذی که با ارز ۴۲۰۰ وارد می شود باید ۱۹۵ تومان به فروش برسد.

  وی ادامه داد: هم اکنون با گشت‌ها و برخورد‌های تعزیرات حکومتی این نرخ به ۲۵۰ هزار تومان رسیده است و اقدامات زیربنایی در حوزه کاغذ در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید:

  افزایش بازدیدکنندگان نمایشگاه چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 3 =