بانکداری الکترونیک و صرفه جویی در کاغذ

  0
  55
  بانکداری الکترونیک

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از دریانیوز:  بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک ، جلب رضایت مشتریان و آسان سازی در ارائه خدمات بانکداری نوین، امکان افتتاح حساب و تشکیل پرونده تسهیلاتی از طریق سایت بانک را راه‌اندازی نموده‌است.

  دریانیوز:  بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک ، جلب رضایت مشتریان و آسان سازی در ارائه خدمات بانکداری نوین، امکان افتتاح حساب و تشکیل پرونده تسهیلاتی از طریق سایت بانک را راه‌اندازی نموده‌است.

    بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای تکریم و ارج نهادن به مشتریان وفادار و با هدف صرفه جویی در وقت و کاهش تعداد مراجعه آنان به شعب جهت پیگیری تسهیلات درخواستی به طراحی و راه اندازی سامانه افتتاح حساب آنلاین و تسهیلات آنلاین مبادرت نموده است.

    بانک قرض‌الحسنه مهرایران در راستای کاهش مراجعات به شعب و صرفه‌جویی در وقت و هزینه مشتریان اقدام به راه‌اندازی سامانه افتتاح حساب آنلاین نموده‌است. در این سامانه متقاضیان افتتاح انواع حساب از جمله قرض‌الحسنه، جاری و … می‌توانند درخواست خود را از طریق سایت بانک انجام داده و کارت خود را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایند و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

  همچنین با افتتاح سامانه تسهیلات آنلاین تمامی دارندگان حساب نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران که متقاضی دریافت تسهیلات می‌باشند، می توانند با مراجعه به سایت بانک و انتخاب (سامانه تسهیلات آنلاین) نسبت به تکمیل سیستمی مشخصات خود و ضامنین و همچنین بارگذاری مستندات مورد نیاز اقدام و درخواست خود را به صورت اینترنتی جهت بررسی به شعبه مربوطه ارسال نمایند.

    پس از انجام بررسی از سوی شعبه و با دریافت پیامک از طرف بانک، وام گیرنده به همراه ضامنین پس از هماهنگی های قبلی جهت تطبیق مدارک هویتی و امضاء مدارک و مستندات پرونده فیزیکی تسهیلات به شعبه مربوطه مراجعه می کنند.

  شایان ذکر است، پیش از این نیز بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، سرویس امکان افتتاح انواع حساب‌های قرض‌الحسنه و جاری با قابلیت پیگیری وضعیت سپرده سفارش شده به مشتری را در پورتال رسمی خود به آدرس

  « www.qmb.ir » ارائه نموده است.

  بانکداری الکترونیک و سامانه افتتاح حساب آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران این توانایی را برای مشتریان ایجاد می‌کند تا بدون نیاز به مراجعه به شعب بانک، کارت الکترونیکی شتابی خود را دریافت نمایند.

    متقاضیان برای بهره‌مندی از خدمات سامانه افتتاح حساب آنلاین می‌توانند مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب اینترنتی را با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب و از طریق درگاه پرداخت سامانه یا شبای سپرده افتتاح شده پرداخت کنند.ارائه سرویس به کلیه هموطنان ایرانی داخل کشور فارغ از اینکه مشتری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هستند یا خیر از مزیت‌های منحصر به فرد این سیستم نسبت به سایر خدمات ارائه شده در این حوزه است.

    از دیگر مواردی که سامانه را بسیار خاص و منحصر به فرد می‌سازد عدم مراجعه مشتری به شعبه است. در این سرویس مشتری می‌تواند حتی بدون یک‌بار مراجعه به شعبه نسبت به افتتاح سپرده اقدام و به حساب افتتاح شده واریز وجه کرده و کارت شتابی خود را در منزل تحویل گیرد.

    کلیه مراحل در این سامانه به صورت کاملا سیستمی انجام می‌شود و مشتری با استفاده از کد رهگیری می‌تواند نسبت به پیگیری وضعیت افتتاح سپرده خود اقدام کند.

    سامانه افتتاح حساب آنلاین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران مانند سرویس‌های افتتاح حساب در دیگر بانک‌ها نیست که فقط شامل ثبت درخواست افتتاح حساب است، بلکه در این سرویس مشتریان می‌توانند به سادگی و بدون مراجعه به شعب این بانک، حساب مورد نظر خود را افتتاح کرده و بلافاصله پس از افتتاح، استفاده از حساب امکان‌پذیر می باشد.

    صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشتریان، ارایه سرویس به مشتریانی که در مناطق محروم بوده و دسترسی آسان به شعب بانک ندارند و راحتی بیش‌تر در استفاده از امکانات بانکی برای افراد ناتوان از اهداف اجرای این طرح است. این سپرده کلیه امکانات حساب‌های قرض‌الحسنه بانکی از قبیل ارائه کارت شتابی، خدمات اینترنت بانک، موبایل بانک، sms بانک و … را شامل می‌شود.

    سامانه های افتتاح حساب اینترنتی و تسهیلات آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف تسریع در انجام امور، کاهش رفت و آمدها و کمک به بهبود محیط زیست، امکان تبادل سریع تر اطلاعات مورد نیاز بانک برای افتتاح حساب و دریافت تسهیلات، امکان پایش و پیگیری پرونده ها توسط متقاضیان و به طور کلی زمینه سازی بیشتر برای استقرار نظام بانکداری سبز طراحی شده است و مشتریان می توانند فایل راهنمای کامل را جهت بهره برداری از سایت بانک تهیه نمایند.

   

  بیشتر بخوانید: صرفه جویی کاغذ در اصفهان

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده + سه =