بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از چوب و کاغذ مازندران

  0
  14
  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بازدید کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران به همراه معصومه فرجی معاون فرهنگی رسانه‌ای این اداره کل و عشرت کراری مدیرعامل خانه مطبوعات استان، ضمن بازدید از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به تبادل نظر پیرامون تولید کاغذ در این شرکت پرداخت.

  عباس زارع مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن با اهمیت دانستن تولید کاغذ در سطح استان به بیان حفظ اشتغال در منطقه اشاره کرد و افزود: باید تلاش نمود تا مشکلات موجود در افزایش تولید این شرکت از میان برداشته شود.

  وی همچنین خواستار حمایت شرکت چوب و کاغذ مازندران از رسانه های استان شد و از حمایت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای حمایت از آن شرکت خبر داد.

  در ادامه نیز دکتر سعیدی مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندارن، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را بازوانی توانمند در ارائه دستارودها و توسعه خود در سطح کشور دانست و خاطر نشان ساخت: وزارت آموزش و پرورش و ارشاد اسلامی می توانند با استفاده از محصولات شرکت چوب و کاغذ مازندران به تولید داخل کمک نمایند.

  دکتر سعیدی تولید کاغذ را به عنوان کالای فرهنگی یاد کرد و بر حمایت جدی مسئولان و دست اندرکاران حوزه فرهنگ و هنر استان از این شرکت اشاره کرد.

  شایان ذکر است مقرر شد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران مبنی بر حمایت این شرکت از رسانه‌های استان و حمایت‌های ارشاد از این شرکت در امور فرهنگی به امضای طرفین برسد و همچنین برگزاری یک نشست ویژه با آقای خدادی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص به انجام برسد.

  بیشتر بخوانید:

  شرکت چوکا تامین کننده مواد اولیه

  بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از 2 چاپخانه‌ شاهرود

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 3 =