برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا در شرایط خاص کرونا

  0
  48
  نمایشگاه کاغذ و مقوا در خراسان

  سومین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا با حضور ۶۰ شرکت فعال در حوزه کاغذ و سلولزی صبح سه ‌شنبه ۲۴ تیر ماه با حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت افتتاح می‌ شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ رضا امیدی رئیس سومین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا در گفت ‌و گو با ایبنا، با اشاره به برنامه ‌های این نمایشگاه گفت: تمام تلاش ‌ها بر این بود که با توجه به شیوع بیماری کرونا این نمایشگاه برگزار شود و با رعایت پروتکل و قوانین بهداشتی این رویداد از فردا (سه‌ شنبه ۲۴ تیر) سومین تجربه خود را آغاز می‌ کند.

  وی افزود: طبق هماهنگی‌ های انجام شده قرار است که هر روز محل برگزاری نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا و غرفه‌ ها توسط گاز ازن ضدعفونی شود و استفاده از ماسک نیز برای شرکت ‌کنندگان و بازدیدکنندگان الزامی است.

  امیدی با اشاره به حضور ۶۰ شرکت داخلی در این نمایشگاه عنوان کرد: با وجود همه تلاش‌ ها امسال نتوانستیم در بخش بین ‌الملل شرکت‌ کنند‌ه ‌ای داشته باشیم اما فعالان و دست‌اندرکاران بخش ‌های مختلف حوزه‌ کاغذ و سلولزی در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

  وی همچنین از اختصاص سالن ۳۸ به نمایشگاه کاغذ و مقوا گفت: قرار است هیئت‌ های بازدیدکننده از استان ‌های مختلف به نمایشگاه بیایند و تاکنون حضور هیئتی از فعالان حوزه کاغذ استان مرکزی قطعی شده و حضور هیئت‌ های استان‌ های دیگر نیز در حال بررسی است.

   امیدی با اشاره به مراسم افتتاحیه نمایشگاه نیز توضیح داد: از حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و مهدی صادقی نیارکی معاون صنایع این وزارتخانه برای افتتاح نمایشگاه دعوت کرده ‌ایم.

  مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا صبح سه‌شنبه ۲۴ تیر ساعت ۱۰ صبح در سالن ۳۸ محل دائمی نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: برپایی سومین نمایشگاه تخصصی کاغذ و مقوا برقرار است

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 5 =