رونمایی نخستین نرم افزار بازیافت کاغذ باطله در مراغه

  0
  44
  بازیافت کاغذ باطله

  نخستین نرم افزار بازیافت کاغذ باطله در مراغه رونمایی شد.نرم افزار زیست بان برای نخستین بار در شمالغرب و با هدف تفکیک زباله در منزل طراحی شده است. 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: زیست بان عنوان نرم افزاری که از طریق آن شهروندان وجود کاغذ باطله را به شرکت جمع آوری اطلاع رسانی می کنند.

  غلامرضا زارع افزود: شرکت ارائه دهند خدمات که زیر نظر این اداره فعال است با دریافت پیام در زمان و تاریخ مشخص اقدام به دریافت کاغذ باطله می کند.

  وی اضافه کرد: علاقه مندان به بازیافت کاغذ باطله می توانند از طریق گوشی تلفن همراه و یا رایانه می توانند با استفاده از این نرم افزار کاغذ باطله خود را به فروش برسانند. به گفته رئیس اداره حافظت محیط زیست این نرم افزار از هفته آینده در شبکه بازار عرضه شده و قابل دسترس است.

  بیشتر بخوانید:

  صنعت چوب و کاغذ مازندران در بازار بورس

  ارائه تسهیلات دولتی به شرکت چوب و کاغذ مازندران

  بیمه های تکمیلی متقاضی دریافت برگه  و کاغذ

  بازیافت کاغذ باطله

  زارع ادامه داد: نرم افزار زیست بان برای نخستین بار در شمالغرب و با هدف تفکیک زباله در منزل طراحی شده است.  فرماندار مراغه نیز گفت: چنین فعالیت هایی برای کاهش تولید زباله، بازیافت کاغذ باطله و حفط محیط زیست بسیار ارزشمند است.

  موسوی حسینی افزود: سرانه تولید زباله در مراغه روزانه 800 گرم و این نرم افزار می تواند در بازگشت زباله های خشک از جمله کاغذ به چرخه مصرف موثر باشد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − 6 =