صرفه جویی کاغذ در اصفهان

  0
  15
  کاغذ چاپ

  کاشان – مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: مشکلی در زمینه تامین کاغذ در استان اصفهان وجود ندارد. وی بر لزوم صرفه جویی کاغذ تاکید کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدعلی انصاری با اشاره به فعالیتهای اداره ارشاد اصفهان  اظهار داشت: فعالیت در زمینه کانون های فرهنگی هنری مساجد، قرآن و عترت، حوزه نشر کتاب و گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب، اطلاع رسانی و مطبوعات و همچنین فعالیت های فرهنگی هنری از جمله اقدامات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان است.

  وی افزود: برای مدتی در کشور مشکل کاغذ برای جراید و ناشرین وجود داشت اما با تلاش های صورت گرفته در زمینه تامین کاغذ مشکلی وجود ندارد.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از لزوم صرفه جویی در کاغذ سخن گفت و تصریح کرد: در شرایط اقتصادی کنونی بر همگان حتی مردم عادی لازم است در مصرف کاغذ صرفه جویی کنند.

  وی با اشاره به مجتمع بزرگ فرهنگی هنری کاشان که هنوز نیمه تمام است، اذعان داشت: این پروژه به دلیل تنگناهای مالی نیمه تمام مانده است و دولت هم به تنهایی قادر به تکمیل آن نیست.

  حجت الاسلام انصاری ضمن دعوت از خیرین و سرمایه گذاران برای مشارک در ساخت این مجتمع بزرگ گفت: با توجه به تبصره ۱۹ قانون بودجه برای سرمایه گذارانی که در پروژه های نیمه تمام حوزه فرهنگ و هنر سرمایه گذاری کنند مشوق و امتیازاتی اعطا می شود.

  وی با بیان اینکه کاشان در بسیاری از حوزه های فرهنگی و هنری جز شهرهای پیشرو و سرآمد ایران است، خاطرنشان کرد: برگزاری رویدادهای مهم فرهنگی و هنری همانند جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان که در سطح کشور جز جشنواره های سطح بالا است موید همین نکته است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 3 =