ارشاد در پی تامین کاغذ دولتی برای ناشران

  گفت و گو با علیرضا اسماعیلی، مشاور اجرایی معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  0
  65
  تامین کاغذ دولتی

  مشاور اجرایی معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اهالی نشر مطمئن باشند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همه تلاش خود را می‌ کند که ناشران همانند سال گذشته به تامین کاغذ دولتی دست یابند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ علیرضا اسماعیلی مشاور اجرایی معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تامین کاغذ دولتی برای ناشران توضیح داد: ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مکاتبات خود را با دولت و دفتر دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برای انجام کارهای اولیه انجام داده‌ایم و به‌نظر می‌رسد در این زمینه، پالس ‌های مثبتی وجود دارد که منتظر اعلام نتیجه نهایی از سوی آ‌ن‌ها هستیم.

   وی افزود: در این زمینه، اهالی نشر مطمئن باشند که همکاران ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام تلاش خود را می‌کنند که همانند سال گذشته ناشران به تامین کاغذ دولتی دست یابند.

   اسماعیلی با بیان اینکه ما در این زمینه تلاش‌های خود را دنبال می‌کنیم، گفت: کاغذهای مرحله قبل که ناشران درخواست داده بودند، اکنون در حال توزیع است و برای مرحله جدید توزیع کاغذ نیز امیدواریم با اقداماتی که انجام داده‌ایم، به‌زودی موفق شویم.

   وی تاکید کرد: امیدواری ما این است که به‌زودی خبر خوش را به ناشران و اهالی نشر بدهیم؛ زیرا ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طبق وظیفه خود؛ به ‌جد پیگیر این موضوع بوده و منتظر نتیجه پیگیری ‌های خود هستیم.

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 + 7 =