بازدید مسئولان از صنایع چوب و کاغذسازی مازندران

  0
  39
  صنایع چوب و کاغذسازی

  حجت الاسلام والمسلمین اکبری در راستای حمایت از تولید به همراه دادستان مرکز استان مازندران از کارخانه صنایع چوب و کاغذسازی مازندران بازدید کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری میزان – رییس کل دادگستری مازندران به همراه دادستان مرکز استان ضمن بازدید از تمامی بخش‌های کارخانه صنایع چوب و کاغذ مازندران گفت: دستگاه قضایی استان در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در سال جهش تولید مبنی بر حمایت از واحد‌های تولیدی و صنعتی، با همکاری دیگر ادارات مرتبط از تمامی ظرفیت‌های خود برای رونق و شکوفایی واحد‌های تولیدی و صنعتی استفاده خواهد کرد. صنایع چوب و کاغذسازی از جمله واحد های تولیدی است که میتواند در رشد تولیدات داخلی موثر عمل کند.

  عالی‌ترین مقام قضائی استان مازندران در ادامه ضمن تاکید بر لزوم رشد صنعت ورفع موانع تولید اظهار داشت: صنعت کشور و استان نیاز به پا برجا ماندن این کارخانجات دارد و همه مسئولین برای در چرخه ماندن این واحد‌ها باید همسو باشند تا صنعت در استان به سمت ماندگاری، شکوفائی و پیشرفت پیش برود.  باید برای پابر جا ماندن کارخانه صنایع چوب و کاغذسازی مازندران کارهای لازم صورت بگیرد.

  رییس کل دادگستری مازندران همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های استان مازندران و حجم انبوه جنگل‌ها و پوشش گیاهی، سیاست‌های واحد‌های تولیدی صنعتی باید در راستای حفظ این مواهب الهی و گران بها باشد. کارخانه صنایع چوب و کاغذ در راستای حفظ و صیانت از جنگل های و تولیدات داخلی همسو با سیاست های مقام معظم رهبری عمل خواهد کرد.

  صنایع چوب و کاغذسازی

  تشکیل کارگروهی برای بررسی و نظارت بر روند واگذاری صنایع چوب و کاغذ مازندران

  حجت الاسلام اکبری در ادامه افزود: شرایط سال‌های اخیر به گونه‌ای بوده که علی رغم اینکه تحت تحریم‌های بین المللی بوده و هستیم، ولی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی بر خروج از اقتصاد نفتی، با تکیه بر اقتصاد مقاومتی وحمایت از واحد‌های تولیدی داخل، توانستیم نقش موثری دررونق تولید و اشباع بازار داخلی داشته باشیم.

  شایان ذکر است، در پایان این بازدید مقرر شد بعضی از مشکلات و موانع اقتصادی این واحد تولیدی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان مازندران مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد تا تصمیماتی قانونی و صحیح جهت رفع مشکلات با همکاری دیگر مراکز مرتبط اتخاذ شود.

  بیشتر بخوانید: افزایش نرخ ارز و موج جدید گرانی کاغذ

  #صنایع چوب و کاغذسازی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده − 1 =