معرفی اعضای شورای سیاست‎گذاری «جشنواره ملی چاپ و نشر»

  توسط معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  0
  56
  جشنواره ملی چاپ و نشر

  معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور احکامی اعضای «نخستین دو سالانه جشنواره ملی چاپ و نشر» را منصوب کرد.

  به گزارش چاپ و نشر به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی در احکامی جداگانه محمود شالویی، علیرضا اسماعیلی، فرزاد ادیبی، نیکنام حسینی‌پور، ایوب دهقانکار، محمدحسین شهامت‌پور، احمد ابوالحسنی، غلامرضا شجاع، علی‌اکبر ابراهیمی و مهرزاد دانش را به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری اولین دو سالانه جشنواره ملی چاپ و نشر منصوب کرد.

  در متن هر یک از این احکام آمده است:

   «گستره فنی، هنری و بیانی آثار چاپی در ساحت کتاب و حوزه بسته‌بندی از مهم ترین سنجه‌های رسانه‌ای و فرهنگی این میراث ارزشمند است. در راستای تقویت این جایگاه مهم و نظر به تجربه و دانش و ذوق جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری نخستین دو سالانه جشنواره ملی چاپ و نشر (شامل بیستمین دوره جشنواره چاپ و چهارمین دوره نشان شیرازه) منصوب می‌شوید.

   امید است به پشتوانه دانش و دقت نظر شما، غنای محتوایی، زبانی، هنری و فنی این رویداد فرهنگی سودمند‌تر به بار بنشیند و بهره‌ای نیکو به حوزه ارزشمند چاپ و نشر کشور رساند.»

   بر اساس این گزارش، پیش از این نیز سید عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی جداگانه محسن جوادی را به عنوان رئیس شورای سیاست‎گذاری نخستین دو سالانه جشنواره ملی چاپ و نشر (شامل بیستمین دوره جشنواره چاپ و چهارمین دوره نشان شیرازه) منصوب کرده بود.

  بیشتر بخوانید: جشنواره ملی چاپ و نشر جایگزین جشنواره صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده − نه =