اعلام زمان غرفه سازی نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  0
  55
  نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  غرفه‌های بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران از چهارشنبه ۱۰ دی برای غرفه سازی در اخیار غرفه‌گذاران قرار مي‌گیرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از جلیل غفاری‌رهبر، رئیس هیات‌مدیره شرکت آروین مهر فجر، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، با اشاره به قطعی شدن حضور ۲۰۰ شرکت داخلی در بیست‌و‌هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاپ،بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته گفت: امسال به دلیل شرایط کرونا اگرچه در ابتدا تعداد ثبت‌نامی‌ها بیشتر بود اما کاهش پیدا کرد ولی اهالی چاپ همچنان استقبال خوبی از این دوره نمایشگاه کرده‌اند.

  غرفه گذاری

  وی ادامه داد: امسال نمایشگاه در فضایی به وسعت ۲۵ هزار مترمربع به صورت کلی برگزار می‌شود که ۱۲ هزار مترمربع آن فضای مفید است و غرفه‌سازی‌ شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف در آن انجام می‌شود.

  غفاری‌رهبر با طرح این موضوع که هفت سالن امسال برای حضور اهالی چاپ و بسته‌بندی به نمایشگاه امسال اختصاص یافته است، عنوان کرد: سالن‌های ۳۸، ۳۸ B، ۳۵، میلاد، خلیج فارس، ۴۱ و ۴۰ امسال میزبان فعالان حوزه‌های مختلف چاپ و بسته‌بندی خواهند بود که ۲۰۰ شرکت داخلی را در بر می‌گیرد.

  وی تاکید کرد:‌ امسال همه شرکت‌کنندگان ما داخلی هستند زیرا به دلیل شیوع بیماری کرونا امکان حضور میهمانان خارجی و نمایندگان شرکت‌های بین‌المللی در نمایشگاه وجود نداشت که امیدواریم در سال آینده این موضوع برطرف شود.

  غفاری‌رهبر همچنین درباره زمان واگذاری غرفه‌ها به شرکت‌کنندگان نیز توضیح داد: از روز چهارشنبه ۱۰ دی با همکاری شرکت نمایشگاه‌ها غرفه‌ها به غرفه‌گذاران واگذار می‌شود تا عملیات غرفه سازی و ماکت‌سازی را تا روز شنبه ۱۳ دی که مراسم افتتاحیه است انجام دهند.

  بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته ۱۳ تا 16 دی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × 2 =