بررسی مشکلات چاپخانه شهرستان آرادان 

  0
  22
  شهرستان آرادان

  معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در بازدید از چاپخانه نوین پیوست پاسارگاد شهرستان آرادان فعالیت ها و مسائل و مشکلات این واحد چاپی را مورد بررسی قرار داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان، ابوالفضل صادقی نژاد معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان 7 تیر ماه از چاپخانه «نوین پیوست پاسارگاد» شهرستان آرادان بازدید بعمل آورد.

  ابوالفضل صادقی نژاد، معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: چاپخانه نوین پیوست با اینکه در زمان رکود حاصل از فراگیری بیماری کرونا به سر می برد ولی کارگران شاغل در این مجموعه را همچنان به لحاظ مالی تحت پوشش قرار داده است که این اقدام قطعا مورد رضایت خداوند متعال قرار خواهد گرفت و از نظر اجتماعی نیز باعث کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان خواهد گردید.

  وحید وحیدی فر مدیر عامل چاپخانه نوین پیوست پاسارگاد در این بازدید با اشاره مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت: نوسانات قیمت کاغذ و وجود واسطه ها و دلال ها شرکت در مناقصات را با مشکل جدی مواجه ساخته است که باید در این خصوص تدبیری اندیشیده شود.

  وی گفت: این چاپخانه به رغم رکود فعالیت های فرهنگی ناشی از شیوه ویروس کرونا، نیروهای شاغل خود را همچنان به لحاظ مالی تحت پوشش دارد.

  معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این بازدید ابراز امیدواری کرد: در اولین فرصت مشکلات مربوط به چاپخانه ها را به اتفاق مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان مورد بررسی قرار داده و راهکارهای مناسبی را برای حل این مشکلات ارائه خواهد داد.

  بیشتر بخوانید: پیشتازی صدور مجوز چاپ محصولات صادراتی در استان قزوین

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 + 10 =