تجلیل از کارکنان پیشکسوت صنعت چاپ فومن 

  0
  58
  صنعت چاپ فومن 

  کارکنان پیشکسوت صنعت چاپ فومن   همزمان با سومین روز دهه مبارک فجر تجلیل شدند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، با توجه به شرایط بیماری کرونا در جامعه و پیشگیری از شیوع آن، مراسم تجلیل از کارکنان پیشکسوت صنعت چاپ فومن با حضور رییس و کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل چاپخانه های فومن بهمن ماه جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی از صنعت چاپ فومن  تجلیل به عمل آمد.

   

  یوسف نیک انجام در بازدید از دو چاپخانه افست شهرستان صنعت چاپ فومن ؛ صنعت چاپ را یکی از مهمترین عوامل تولید علم در جوامع بشری دانست و گفت: صنعت چاپ در ایران نیز قدمت بسیار طولانی دارد و باید از این سابقه کهن در راستای توسعه و پیشرفت این صنعت هم اکنون استفاده کنیم.

  وی تصریح کرد: این صنعت را در راستای تحقق جهش تولید درون بخشی و برون بخشی توانمند خواهد کرد و این صنعت قادر است نقش موتور محرکه کالای ساخت ایران را در داخل و بازارهای منطقه و بین المللی ایفا کند.

   

  صنعت چاپ فومن بیشتر بخوانید:

   

  انتخاب برترین های بیستمین جشنواره چاپ در سه بخش

  گام‌ های ناهماهنگ صنعت چاپ ایران با تغییرات جهانی

  حل مشکلات چاپخانه داران با همیاری و همدلی

  رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در پایان لوح تقدیر و کارت هدیه از سوی مدیر کل متبوع به فرزاد شعبانی نژاد متصدی امور چاپ آبنوس نگار شمال که سال گذشته در حین کار با دستگاه های چاپ دستش آسیب دیده بود و فاطمه کاریزی متصدی چاپ چاپخانه افست فجر سعید اهداء شد.

  این مسئول خاطر نشان کرد: چاپخانه های ابنوس نگار شمال، فجر سعید، مهران ،بهاری، انقلاب، اندیشه نو با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال فعالیت و 2 چاپخانه دیگر در حال گرفتن مجوز چاپ دیجیتال از این اداره کل می باشند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 1 =