برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی

  0
  94
  رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ

  بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی تهران ۳ تا ۶ آذر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران برگزار می ‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، احمد ابوالحسنی مدیر عامل شرکت نمایشگاهی آروین مهر فجر، با اشاره به کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران برای برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی گفت: بر اساس مجوز این سازمان بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین ‌المللی چاپ و بسته‌ بندی تهران از سوی شرکت نمایشگاه آروین مهر فجر برگزار خواهد شد.

  وی افزود: در این زمینه قرار است نمایشگاه بیست‌ و‌ هفتم از سوم تا ششم آذر‌ ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار شود.

  ابوالحسنی با بیان اینکه صنعتگران چاپ و نشر و بسته ‌بندی می‌ توانند برای حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی اقدام کنند، عنوان کرد: این نمایشگاه همانند سال ‌های گذشته در دو بخش داخلی و خارجی برگزار می ‌شود و فعالان این حوزه‌ ها می ‌توانند برای حضور در نمایشگاه چاپ و بسته‌ بندی تهران پیش‌ثبت‌نام کنند.

  وی درباره شرایط پیش‌ثبت‌نام در این نمایشگاه توضیح داد: شرایط کلی پیش‌ثبت‌نام در فراخوان نمایشگاه ذکر شده و به‌طور کلی شرکت‌ ها باید مبلغی را برای رزرو و تاییدیه پیش‌ثبت‌نام واریز و میزان متراژ درخواستی خود را اعلام کنند.

  بیشتر بخوانید: پیام تسلیت رئیس سابق اتحادیه لیتوگرافان برای درگذشت غلامرضا سحاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × پنج =