طرح مشکلات چاپخانه داران کرمان با مدیرکل ارشاد استان

  0
  11
  چاپخانه داران کرمان

  به مناسبت 11 شهریورماه روز ملی صنعت چاپ، اعضای هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران کرمان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفت و گو کردند.

  در این جلسه محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: 11 شهریور ماه مناسبت خوبی است تا در خدمت اهالی صنعت چاپ باشیم و پیشنهاد‌ها و انتقادات آن‌ها را بشنویم و با همکاری یکدیگر کمک کنیم تا فعالان و صادرکنندگان محصولات چاپی با دغدغه‌ی کمتری به فعالیت بپردازند.

  وی با اشاره به نقش عمده ای که پیشکسوتان در این حوزه ایفا می کنند، افزود: نکته مهم در صنعت چاپ همدلی و حضور فعالان این عرصه است که بسیار ارزشمند است. باید بدانیم که چاپ و نشر صنعت است؛ صنعتی که با فرهنگ و هنر پیوند خورده است و کسانی که دغدغه ی این صنعت را دارند یک دغدغه فرهنگی نیز دارند.

   علیزاده با بیان این که وجود صنف و اتحادیه فعال برای بخش‌های کاری بسیار اثربخش است، تاکید کرد: با همکاری و همدلی و انسجام درون اتحادیه می توان دغدغه های صنعت چاپ را برطرف نمود و این همت و همراهی منجر به اقدامات خوبی و مثمر ثمری برای اتحادیه صنعت چاپ خواهد شد.

  وی با اشاره به نام گذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال جهش تولید، تصریح کرد: صنعت چاپ هم در حوزه فرهنگ و هم در تولید نقش موثری را ایفا می کند و در چرخش تولید و کیفیت نقش حائز اهمیتی دارد و برای پیشبرد اهداف و بالا بردن سطح کیفی این صنعت همکاری همه شما به این چرخه کمک خواهد کرد.

  بیشتر بخوانید: حمایت از صنعت بسته بندی در مازندران

  در ابتدای این دیدار محمدجواد حسین زاده، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز ضمن ارائه آمار، گزارشی از وضعیت و مشکلات و اقدامات انجام شده ارائه داد.

  محمدعلی قادری نژاد، رئیس اتحادیه چاپخانه داران کرمان، مهدی محمدی، نایب رئیس اول اتحادیه، ایمان اکرم زاده، نایب رئیس دوم اتحادیه، منصور شکوری دبیر اتحادیه و غلامرضا صفوی بازرس و تعدادی از چاپخانه داران کرمان دیدگاه ها و پیشنهادات خود در حوزه چاپ و نشر استان را مطرح نمودند.

  چاپخانه داران کرمانچاپخانه داران کرمانچاپخانه داران کرمانچاپخانه داران کرمان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 − 3 =