اولویت نمایشگاه چاپ و بسته بندی سلامت غرفه داران و بازدیدکنندگان است

  گفت و گو با غلامرضا شجاع رئیس تشریفات نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته

  0
  53
  نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  رئیس تشریفات نمایشگاه چاپ و بسته بندی گفت: برای مراقبت از سلامت بازدیدکنندگان و عرفه داران در برابر ویروس کرونا، به منظور جلوگیری از ورود افراد متفرقه به این دوره از نمایشگاه هزینه هایی را برای ورود به نمایشگاه درنظرگرفته ایم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته؛ غلامرضا شجاع رئیس تشریفات نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته گفت: گسترش ویروس کرونا معضل بزرگی بود که به کوشش و اهتمام برگزارکنندگان بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته با رعایت پروتکل های بهداشتی از سیزدهم دی ماه برگزار شد.

  وی افزود: موارد بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از مبادی ابتدایی ورودی به این دوره از نمایشگاه تا تاکید و تذکر به همه غرفه داران برای رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک مورد توجه قرار گرفته است.

  نمایشگاه چاپ و بسته بندیشجاع در ادامه بیان کرد: حجم و ظرفیت این دوره از نمایشگاه به دلیل قرار گرفتن در ایام کرونایی در مقایسه با سال های گذشته به میزان ۵۰ درصد کاهش یافت، اما با همه این تفاسیر نمایشگاه چاپ و بسته بندی بزرگ ترین فضای نمایشگاهی است که با دارا بودن هفت سالن درحال برگزاری است.

  رئیس تشریفات نمایشگاه چاپ و بسته بندی توضیح داد: آیین افتتاحیه این دوره از نمایشگاه با حضور مسئولان مربوطه به خوبی برگزار شد. در این دوره از نمایشگاه از نوآوری های جدید برای اولین بار در صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات رونمایی شده است.

  وی تاکید کرد: برای مراقبت از سلامت بازدیدکنندگان و غرفه داران نمایشگاه چاپ و بسته بندی در برابر ویروس کرونا، به منظور جلوگیری از ورود افراد متفرقه به این دوره از نمایشگاه هزینه هایی را برای ورود به نمایشگاه درنظرگرفته ایم.

  شجاع در انتها خاطرنشان کرد: از اتحادیه های چاپخانه داران، لیتوگرافان و صحاف به منظور تعامل و همکاری مناسب در برگزاری این دوره از نمایشگاه چاپ و بسته بندی قدردانی میکنم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 − 7 =