نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی رونق بخش اقتصاد ملی

  گفت و گو با سعید حاجیلو، عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  46
  نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی

  عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران معتقد است؛ بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی رونق بخش اقتصاد ملی است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته؛ سعید حاجیلو، عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران با اشاره به اهمیت برپایی نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی در شرایط فعلی گفت: از آنجایی که فرا صنعت چاپ و بسته بندی بر تمام صنایع تاثیر گذار است، بنابراین نمایشگاه امسال همانند سال های پیش، موجب رونق بخشی صنایع دیگر نیز خواهد شد.

  وی افزود: برپایی نمایشگاه بیست و هفتم چاپ، در شرایط کرونا و رکود، نشانگر پویایی صنعت چاپ در کشور است.

  حاجیلو با اشاره به تاثیرگذاری بسیار خوب نمایشگاه های چاپ بر تمامی رسته های شغلی اظهار داشت: امسال به دلیل کرونا به نظر می رسد که تعداد بازدید کنندگان حضوری کاهش داشته باشد ولی پیش بینی می کنیم در صورت برگزاری مجازی نمایشگاه، تعداد بازدیدگان کلی نمایشگاه بیست و هفتم بسیار بیشتر از نمایشگاه های سال های پیش نیز باشد.

  وی ادامه داد: هیئت مدیره به منظور برپایی مناسب و شایسته نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی در سال جاری، برنامه ها و اقداماتی را در دست انجام دارد که در صورت به ثمر نشستن، برای نخستین بار همزمان با گشایش نمایشگاه حضوری، نمایشگاه مجازی نیز راه اندازی می شود.

  مدیر عامل شرکت کیمیای نقش الماس پیشنهاد داد که پوشش برپایی نمایشگاه امسال در شبکه های مجازی رسانه ای و حتی در بستر رسانه ای آپارات نیز انجام شود.

  وی تاکید کرد: در صورت قطعی شدن برگزاری مجازی نمایشگاه بیست و هفتم، امیدواریم شرایط مذاکره و رایزنی با مشتریانی در فضای مجازی فراهم شود.

  جوانترین عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران با اشاره به رو به پایان بودن سال جاری گفت: معمولا فضای کسب و کار برای تمام صنوف در پایان هر سال رونق می یابد که ما پیش بینی می کنیم امسال این رونق همزمان با برپایی نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی آغاز شود.

  بیشتر بخوانید: 

  بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ؛ تخصصی تر از همیشه

  برگزاری نمایشگاه چاپ تهران در وضعیت اقتصادی کنونی، یک ضرورت است

  ایران مستحق میزبانی نمایشگاه چاپ و بسته بندی خاورمیانه است

  وی همچنین با قدر شناسی نسبت به تیم برگزار کننده نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی گفت: از سال 91 به این سو به طور مرتب در دو نمایشگاه چاپ و تبلیغات شرکت می کنم و تقریبا هر سال نحوه برگزاری این دو نمایشگاه کم نقص و رو به پیشرفت دیدم.

  به گفته حاجیلو، برگزاری نمایشگاه بیست و هفتم چاپ و بسته بندی نقطه قوت و امیدی در فضای رکود حاکم بر اقتصاد است که قطعا می تواند ثمرات خوبی برای تمامی صنایع کشور و رسته های شغلی به همراه داشته باشد.

  گفتنی است؛ بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته در تاریخ 13 تا 16 دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − هفت =