388 مجوز فعالیت مراکز چاپی

  0
  63
  مراکز چاپی
  388 مجوز فعالیت مراکز چاپی اجرایی کردن طرح دولت الکترونیک در حوزه چاپB

  کارشناس امور چاپ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، از پیشرو بودن در اجرایی کردن طرح دولت الکترونیک حوزه چاپ و 388 مجوز فعالیت برای مراکز چاپی فعال خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس مهدی خداجو گفت: استان ادب پرور و فرهنگ دوست فارس با دارا بودن 36 شهرستان، 94 بخش و 113 شهر از استان های پهناور ایران اسلامی است که پیشرو در عملیاتی و اجرایی کردن طرح دولت الکترنیک در حوزه چاپ (سامانه جامع چاپ) نسبت به دیگر استان های کشور است و در همین راستا تا کنون 388 مجوز فعالیت برای مراکز چاپی را صادر کرده که همگی حرفه ای و فعال هستند.

  وی همچنین افزود: از ابتدای راه اندازی سامانه جامع چاپ در استان فارس در سال 1396تا کنون بالغ بر 44 پروانه تأسیس صادر شده و 114 نفر متقاضی نیز پیگیر فرآیندهای اداری برای صدور مجوز چاپ هستند.

  مراکز چاپیبیشتر بخوانید:

  حل مشکلات چاپخانه داران با همیاری و همدلی

  انتخاب برترین های بیستمین جشنواره چاپ در سه بخش

  حل مشکلات مراکز چاپی با همیاری و همدلی

  جشنواره چاپ و معرفی توانمندی‌ های این صنعت

   

  کارشناس امور چاپ فرهنگ و ارشاد فارس دستیابی به این مهم را حاصل تلاش های انجام شده، همکاری و همراهی دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتحادیه چاپخانه داران و صنوف وابسته استان فارس و دیگر دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه چاپ با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس دانست.

  وی در پایان گفت: صنعت چاپ استان فارس با دارا بودن سرمایه های غنی نیروی انسانی، قابلیت های فراوان و امکانات موجود نیازمند توجه بیشتر و تخصیص تسهیلات کم بهره بانکی برای ارتقاء و به روز رسانی ماشین آلات و تجهیزات فرسوده است و همت بلند مسئولین استانی و کشوری را در این امر مهم خواستار است

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده + 2 =