درخواست توجه وزارت صمت به مشکلات صنعت چاپ و صنایع وابسته

  0
  22
  فعالان بازار کاغذ

  نماینده تشکل های صنعت چاپ و مصرف کنندگان کاغذ و مقوای استان های کشور از حسین مدرس خیابانی در صورت انتخاب به عنوان وزیر صمت، توجه بیشتر به رفع مشکلات صنعت چاپ و صنایع وابسته را درخواست کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ غلامرضا شجاع در نامه ای خطاب به دکتر حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت نوشت: روسای هیئت مدیره های تشکل های صنعت چاپ، بسته بندی و مصرف کنندگان کاغذ و مقوا که در 24 استان کشور اتحادیه، تعاونی و انجمن صنفی دارند، طی تماس با نمایندگان مجلس شهرستان های خود خواستار حمایت از حضرتعالی برای وزارت صمت شده اند.

  وی در ادامه با اشاره به تخصص سرپرست وزارت صمت افزود: تقاضا داریم حل و فصل قفل شده تهیه مواد اولیه وارداتی که بیش از 90 درصد آن در داخل کشور تولید نمی شود و مدیریت بازار که دغدغه همه اهالی فرا صنعت چاپ و سلولزی است، فراموش ننمایید.

  شجاع افزود: امیدواریم پس از انتخاب شدن با رأی بالا و مقتدرانه در وزارت صمت، صنعت را از رکود خارج کرده و صنایع کوچک و متوسط را مد نظر قرار دهید.

  وی تاکید کرد: صنعت چاپ و صنایع وابسته به آن با حدود 10 هزار واحد در سطح کشور و حداقل یک صد هزار نفر نیروی کار به طور مستقیم از صنایع مهم و اساسی است که در تکمیل، شناساندن و پیش بردن همه صنایع نقش انکار ناپذیری دارد. اطمینان خاطر داشته  باشید با تلاشی که حداقل یک صد و بیست رأی نمایندگان از طرف اهالی صنعت را خواهید داشت.

   

  صمت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 − پنج =