ارتباط بسیار گسترده‌ صنعت چاپ با هنر و فرهنگ

  0
  11
  صنعت چاپ

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: صنعت چاپ در بطن خود ارتباط بسیار گسترده ‌ای با هنر و فرهنگ دارد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رضا مهدیان در بازدید از دو چاپخانه فعال «زرین و کسری» شاهرود گفت: کارکردهای مختلف و تاثیرات گسترده صنعت چاپ در جامعه امروزی اهمیت خاصی به این صنعت هنر بخشیده است.

  وی با اشاره به اهمیت و جایگاه صنعت چاپ افزود: در بخش تبلیغات محصول و خدمات بر کسی پوشیده نیست و این صنعت در بطن خود ارتباط بسیار گسترده ‌ای با هنر و فرهنگ دارد و این امر اهمیت آن را دو چندان می‌ کند.

  وی هدف از این بازدید را دیدار و قدردانی از تلاش های مدیران و کارکنان چاپخانه اعلام کرد و از نزدیک در جریان مشکلات موجود قرار گرفتند.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، با بیان اینکه در صنعت چاپ با توجه به جمعیت موجود، تعداد چاپخانه‌ های شهرستان به نسبت مطلوب است و در این سال‌ ها موفق شدیم نیاز چاپی خود را تامین کنیم، ابزار امیدواری کرد: مشکلات و مسائلی را که در مسیر توسعه این صنعت ارزشمند در شهرستان شاهرود قرار دارد را برطرف نمائیم.

  در این بازدید مسئولین چاپخانه از وضعیت موجود و شرایط کار مطالبی را بیان کردند. 30 چاپخانه در شهرستان شاهرود مشغول فعالیت است.

  بیشتر بخوانید: توجه به ظرفیت ‌های فراوان بخش خصوصی و رفع موانع

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × پنج =