توجه به ظرفیت ‌های فراوان بخش خصوصی و رفع موانع

  0
  46
  بخش خصوصی

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بازدید از مجتمع ترام چاپ واقع در منطقه صنعتی رازی شهرضا گفت: بخش خصوصی ظرفیت ‌های فراوانی داشته که لازم است دیده و نسبت به رفع موانع موجود در مسیر تولید اقدام شایسته صورت پذیرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از شبستان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در بازدید از «مجتمع ترام چاپ» با تسلیت ایام شهادت امام محمد باقر(علیه السلام) از حضور و بازدید از این مجموعه اظهار خرسندی نمود و با اشاره به نامگذاری سال به نام «جهش تولید» گفت: بخش خصوصی ظرفیت ‌های فراوانی داشته که لازم است دیده شود و نسبت به رفع موانع موجود در مسیر تولید اقدام شایسته صورت پذیرد.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تقویت بخش خصوصی را تقویت نظام دانست و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) تاکیدات فراوانی مبنی بر تقویت بخش خصوصی و رونق تولید داشته و دارند و استاندار اصفهان نیز نسبت به حمایت و تسهیل گری بخش خصوصی اهتمام ویژه‌ ای داشته و تاکیدات لازم را به دستگاه‌ های اجرایی کردند.

  وی با ابراز خرسندی از حضور مجتمع ترام چاپ در استان اصفهان و با تقدیر از فعالیت ‌های این مجتمع تصریح کرد: مجتمع ترام چاپ، مجموعه ‌ای پویا، رو به جلو، آینده نگر و به روز بوده و افق فعالیت این مجموعه بسیار مطلوب است و امیدواریم برنامه‌ های توسعه ‌ای مجتمع ترام با موفقیت اتفاق بیفتد.

  حجت الاسلام معتمدی داشتن پیوست‌ های فرهنگی، رسانه ‌ای، سلامت، اقتصادی، اجتماعی و رفاهی را از جمله زیرساخت ‌های مجتمع ترام یاد و بر تقویت آنها تاکید کرد.

  علیرضا احمدی، مدیرعامل ترام چاپ نیز در این بازدید به بیان توضیحاتی پیرامون روند فعالیت این چاپخانه پرداخت و گفت: ترام چاپ بزرگ ترین سایت چاپ کشور بوده و در خاورمیانه نیز از نظر وسعت سایت در رتبه نخست قرار داریم و با وجود تحریم ‌ها توانستیم از ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا در این مجموعه بهره ببریم.

  بخش خصوصی بخش خصوصی بخش خصوصی بخش خصوصی بخش خصوصی

  بیشتر بخوانید: افزایش قیمت ارز سدی در برابر صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 − یک =