حل معضلات چاپ در جلسه مشترک اتحادیه و ارشاد

  برگزاری جلسه هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران با مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران 

  0
  100
  حل معضلات چاپ

  جلسه طرح، بررسی و حل معضلات چاپ با حضور، احد جاودانی (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران)، احمد ابوالحسنی (رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران)، مرضیه محرابی (معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل)، مهتاب رضیئی (رئیس گروه فرهنگی اداره کل)، ضرغام یزدانی (مسئول واحد چاپ اداره کل) و سایر اعضای اتحادیه و کارشناسان حوزه چاپ دیروز (23 مهرماه) برگزار شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این جلسه که سایر اعضای اتحادیه چاپخانه داران همچون میریونس جعفری اصل، احمدرضا اعتمادمظاهری، سیدعطاءلله حسینی، سیدحسن نجفی و محمدعلی نوری نیز حضور داشتند، در خصوص مشکلات چاپخانه ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت و پیشنهاداتی در خصوص حل معضلات چاپ با همکاری اتحادیه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران مطرح و مقرر شد؛ تا پس از برگزاری جلسه ای تخصصی، در این خصوص همکاری لازم صورت پذیرد.

  سپس احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران، پیشنهاداتی همچون استانی شدن اتحادیه، تجمیع اتحادیه های صحافان، لیتوگرافان و چاپخانه داران، مشخص نمودن وضعیت چاپ دیجیتال از نظر حوزه صنفی، بازنگری به برخی از بندهای دستورالعمل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مطرح نمود.

  در ادامه احد جاودانی، ضمن تشکر از حضور حاضران و طرح موارد مطرح شده، برای حل معضلات چاپ، حمایت و ارتقاء کیفیت چاپخانه های استان تهران توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اشاره کرد و گفت: ما و همکارانمان در بخش فرهنگی از هیچ کمکی در خصوص رفع مشکلات و بهبود بخشیدن به وضعیت چاپخانه ها، دریغ نخواهیم کرد.

  وی همچنین از رئیس اتحادیه چاپخانه داران خواست تا نظرات و پیشنهادات خود را برای حل معضلات چاپ به عنوان متولی صنف چاپخانه داران مطرح نمایند تا کارشناسان واحد چاپ و نظارت بر چاپخانه ها نسبت به مرتفع نمودن مشکلات و بررسی آن اقدام نمایند.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان بر همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اتحادیه چاپخانه داران جهت نظارت بر چاپخانه ها تاکید کرد.

  بیشتر بخوانید: صنعت چاپ کشور 90 درصد وابسته به واردات

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × دو =