تدوین اساس نامه آئین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ

  0
  70
  آئین سپاس چهره های ماندگار

  دیروز 24 دی ماه هیئت امنای آئین سپاس چهره های ماندگار در جلسه ای اقدام به تصویب اساس نامه پرداختند. 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ در جلسه ای که دیروز 24 دی ماه با حضور هیئت امنای آئین سپاس چهره های ماندگار برگزار شد، زمان برپایی این همایش دهه اول خردادماه سال آینده تعیین شد که البته تاریخ دقیق آن در جلسات بعدی مشخص خواهد شد.

  گفتنی است؛ محل برگزاری این همایش در درجه نخست محوطه نمایشگاه بین المللی تهران و سپس تالار وحدت یا اراضی عباس آباد پیشنهاد شد. همچنین قرار شد که معیارهای انتخاب چهره های ماندگار اعلام  و بر اساس آن چهره های ماندگار این دوره از میان ۱۷۰ کاندید انتخاب شود.

  شایان ذکر است؛ در این نشست، اساسنامه چهره های ماندگار توسط هیئت امنای آئین سپاس چهره های ماندگار تصویب و امضا شد و در این رابطه از زحمات علی طارمی راد برای تدوین اساسنامه تشکر و قدردانی شد.

  در ادامه همچنین از اقدامات احمد ابوالحسنی، مدیرعامل شرکت آروین مهر فجر بابت حمایت از چهره های ماندگار در بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ تقدیر و تشکر صورت گرفت.

  در جلسه امروز، اسکندر خمسه پور به عنوان رئیس هیئت امنای آئین سپاس چهره های ماندگار، داوود شایسته خصلت به عنوان نایب‌رئیس، غلامرضا شجاع رئیس کمیته اجرایی و علی طارمی راد، احمد ابوالحسنی، محمود پیشعلی، سعید حاجیلو، مجید پریخواه و رسولی نیز به عنوان اعضای کمیته اجرایی انتخاب شدند. همچنین  احمد ابوالحسنی منتخب به عنوان رئیس خزانه داری شد.

  آئین سپاس چهره های ماندگارآئین سپاس چهره های ماندگار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × سه =