تأثیر اقتصادی COVID-19 بر صنعت چاپ

0
16
COVID-19

مقاله پیش رو در مورد به‌ روزرسانی‌ های مربوط به COVID-19 و اقتصاد را ارائه می‌ دهد. چگونه ویروس بر اقتصاد تأثیر می ‌گذارد؟ چگونه واشنگتن و ایالت ‌های فدرال به موضوع کرونا پاسخ می ‌دهند؟ چه چیزی در این بیماری  کار می‌ کند و چه چیزی بی‌ اثر است؟ چه چیزی احتمالاً در مورد این بیماری در آینده وجود دارد و چگونه شرکت ‌های چاپ می ‌توانند از این بحران در امان بمانند؟ و چگونه می ‌توانند برای طغیانی که در پی خواهد آمد، آماده شوند؟ مباحث تحت پوشش در این مقاله هستند.

COVID-19

محافظت از کسب ‌و کار در دوران شیوع COVID-19

COVID-19 یک تهدید جدی برای مشاغل ما چاپخانه‌داران است. چگونه باید با آن روبرو شده و مقابله کنیم؟ در اینجا نتیجه سه مقاله نقد و بررسی تجارت هاروارد ارائه می ‌شود. اول، چاپخانه ‌ها چگونه می ‌توانند به حساب مشتریانی که هم‌ اکنون نمی ‌توانند هزینه کنند برسند؟ دوم، راهی جسورانه برای مشاغل کوچک و سوم هدایت تیم فروش خود در زمان ‌های نامشخص.

همه تأكید می‌ کنند كه ما به ‌تنهایی نمی ‌توانیم در چنین شرایطی پایداری کنیم و در عین‌ حال، مدیریت جریان پول، مدیریت هزینه، پیروی از دستورالعمل‌ های بهداشتی CDC و آگاهی از برنامه ‌های كمك دولتی هم کافی نیست.

برای اینکه بتوانیم این مرحله را طی کنیم و آماده باشیم تا از مسیر دیگری حرکت کنیم، باید با تغییرات اساسی در نحوه انجام تجارت کار همسان و سازگار شویم، به یاد داشته باشید که حتی وقتی بحران کرونا به پایان رسید، اکثر چیزها دیگر به همان روشی که درگذشته کار را با مشتریان شروع کردید، نمی ‌شود.

طبعاً ما به اطلاعات فعلی، مفصل و دقیقی در مورد چگونگی تأثیر COVID-19 روی آن‌ ها و نحوه واکنش آن‌ ها نیاز داریم. برای به دست آوردن این اطلاعات از رسانه‌ های اجتماعی استفاده کنید. سعی کنید به شبکه‌ های اجتماعی چون لینکدین و فیس ‌بوک و محل تجمعات عمومی یا بازار مجازی و تخصصی در شبکه بپیوندید. البته این کار نه فقط برای فروش بلکه برای گوش دادن، مشاهده و یادگیری است.

فاصله گذاری اجتماعی باعث افزایش شدید در ترافیک رسانه‌ های اجتماعی شده است. اگر فکر می ‌کنید که مشتری شما در مکان خاصی حضور دارد، شما هم بهتر است آنجا باشید.

به آنچه که می ‌خواهید به آن تکیه دهید صرف‌ نظر کرده و نقاط اتصال را به هم وصل کنید. ببینید که چه چیزی به نظر می‌ رسد؟ هر چه باشد یک فرصت است و باید بدانید که هم ‌اکنون چگونه می‌ توانید بیشتر از همه به شما کمک کند؟

چگونه نیازها، ترجیحات و شیوه‌ های مشتری تغییر می ‌یابد؟ و کدام تغییرات ممکن است بعد از همه ‌گیری بیماری کرونا ادامه یابد؟ به‌عنوان‌مثال، حتی هنگامی که فاصله اجتماعی کاهش ‌یافته است، ممکن است هنوز هم بخواهند تجارت بیشتری از طریق وب انجام دهند؛ بنا بر این فروش آنلاین، بازاریابی، نمایش محصول و قابلیت ‌های آموزشی / مشاوره را افزایش دهید. در ضمن بهتر است که از YouTube هم در کار خود استفاده کنید.

نوشته: ANDREW D. PAPAROZZI

ترجمه: محمود سمیعی

منبع:printing Imperssions

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 + 15 =