بازدید رئیس اداره ارشاد شهرضا از بزرگ ترین واحد تولید جعبه های مقوایی خاورمیانه

  0
  29
  شهرضا

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا از بزرگترین شرکت تولید جعبه های مقوایی کشور در شهرک رازی شهرضا بازدید کرد.

  در این بازدید سعید طبیبیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا از بیشتر واحد های مجموعه ترام چاپ دیدار کرد.

  وی تصریح کرد: این مجتمع صنعتی در زمینی به مساحت ۷۴ هزار مترمربع با ۳۰ هزار مترمربع زیربنا در شهرک صنعتی رنگسازان رازی شهرضا مستقر است.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا با بیان این که مجوز نقل مکان و توسعه این شرکت از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا دریافت نموده است افزود: این شرکت بزرگ ترین مجموعه تولید جعبه های مقوایی در کشور و یکی از بزرگترین واحدها در سطح خاورمیانه است که در حوزه تولید انواع جعبه های صنایع شیرینی و شکلات، صنایع سلولزی و غذایی فعالیت می‌ کند.

  طبیبیان با بیان این که شرکت ترام چاپ سپاهان ظرفیت تولید سالانه ۳۰ هزار تن انواع جعبه مقوایی، لیبل و جعبه از جنس طلق و کارتن را دارد و محصولات تولیدی آن در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند افزود: این شرکت برای 600  نفر اشتغال زایی کرده است.

  وی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله) در سال جهش تولید ملی گفت: به اعتقاد بنده قدرتمند شدن اقتصاد ایران که مقام معظم رهبری نیز به کررات بر آن تأکید داشته و دارند، صنعتی شدن و افزایش تولیدات داخلی آن هم با کیفیت عالی است که با عنایت به استعداد و ظرفیت های وسیعی که در این شهرستان وجود دارد و با اراده و خرد جمعی، مدیریت صحیح و تدوین و اِعمال سیاست های درست می‌توان این مسیر را طی و به هدف موردنظر دست یافت.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا ضمن تشکر از ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری بیشتر مشکلات بوجود آمده هرچه زودتر مرتفع شود.

  در این دیدار مهندس احمدی مدیر عامل ترام چاپ ضمن اظهار خرسندی از حضور سعید طبیبیان در این مجتمع صنعتی به وجود برخی مشکلات و موانع در مسیر تولید و نصب دستگاه های چاپ اشاره کرد و از ایشان همکاری بیشتری را در رفع این مشکلات را خواستار شد.

  بیشتر بخوانید: توجه به ظرفیت ‌های فراوان بخش خصوصی و رفع موانع

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 1 =