نمایشگاه کتاب در زنجان و استقبالی مردمی

  0
  5
  کاغذ

  استقبال قابل توجه شهروندان از دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ناشران کشور در زنجان در روز اول این رویداد فرهنگی استان رقم خورد.

  به گزارش  چاپ و نشر آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، دهمین نمایشگاه کتاب زنجان از صبح روز ۱۱ آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی کاسپین و با برپایی ۲۸۰ غرفه آغاز به کار کرده است.

  شواهد از نخستین روز نمایشگاه کتاب حاکی از این است که میزان حضور شهروندان از همان ساعات اولیه قابل توجه بوده و به مرور بیشتر هم شد.

  بیشتر بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب در دو روز نخست را دانش‌آموزان، دانشجویان و خانواده‌ها تشکیل می‌دهند.

  غرفه‌های عمومی، کودک و نوجوان و کمک آموزشی بیشترین موارد استقبال دانش آموزان را در اولین روز نمایشگاه به خود اختصاص دادند.

  دانشجویان نیز استقبال قابل توجهی از اولین روز نمایشگاه کتاب داشته و بیشترین بازدید دانشجویان به غرفه ناشران فنی، تخصصی، دانشگاهی و کمک آموزشی اختصاص دارد.

  هرچند که تجربیات گذشته نشان می‌دهد که اغلب مردم بازدید خود از نمایشگاه را به روزهای پایانی و حتی ساعت پایانی موکول می‌کنند اما در روز نخست نمایشگاه با وجود بارندگی شدید در شهر زنجان استقبال از نمایشگاه قابل قبول بود.

  چهارصدمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب  با حضور ۲۸۰ ناشر و نمایندگی و ۱۵ ناشر در حوزه نشر الکترونیک با عرضه بیش از ۶۵ هزار عنوان کتاب و لوح فشرده از سراسر کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی زنجان در حال برگزاری است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شش − 3 =