تمدید فرصت ثبت ‌نام فعالان حوزه فرهنگ در سامانه کارا

  0
  16
  تسهیلات

  افسر موم‌وندی، با اعلام زمان تمدید فرصت ثبت‌نام فعالان حوزه فرهنگ، هنر و رسانه در سامانه کارا از تشکیل 14 هزار و 86 پرونده تقاضا از سوی فعالان حوزه فرهنگ در سامانه کارا خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ افسر موم‌وندی، نماینده معاون توسعه‌ و مدیریت منابع در امور اقتصاد فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت ‌و گو با ایبنا، درباره فرصت ثبت‌نام صاحبان کسب ‌و ‌کار‌ها و فعالان حوزه فرهنگ، هنر و رسانه در سامانه کارا، بیان کرد: بر ‌اساس مصوبه روز گذشته دو‌شنبه (27 مرداد ‌ماه) کارگروه اقتصادی کرونا، مهلت ثبت‌ تقاضای دریافت تسهیلات کرونایی در سامانه کارا تمدید شد؛ بنابراین بنگاه‌ های رسمی تا ۱۵ شهریور‌ ماه و بنگاه‌ های غیر رسمی و فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ‌ای فاقد بیمه تا پایان شهریور ماه برای ثبت تقاضا در سامانه کارا فرصت دارند.

   وی افزود: گزارش  سامانه کارا به تفکیک رسته ‌های اصلی دستگاه امروز صبح دریافت و پس از پالایش به تفکیک تدوین شده‌است. وجود برخی زیر رسته‌ های غیر مرتبط در گزارش دستگاه، کاهش ۲۰ میلیارد تومانی در مجموع تسهیلات درخواستی سه رسته را رقم زده‌است.

   موم‌وندی با بیان اینکه در مجموع ۱۹۷۰۵ پرونده درخواست تسهیلات در سامانه کارا ثبت شده‌است، ادامه داد: تا ساعت 21 شب گذشته دو‌شنبه (27 مرداد ‌ماه) ۵۹۷ میلیارد تومان درخواست دریافت تسهیلات ثبت و بیش از 109 میلیارد تومان نیز پرداخت شده ‌است.

  فعالان حوزه فرهنگ

  بیشتر بخوانید: مشاغل حوزه چاپ و نشر استان تهران در صدر لیست سامانه کارا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  8 − چهار =