خسارت مالی بسیار از وقوع آتش سوزی در یک چاپخانه

  0
  82
  چاپخانه دالاهو

  بعد از ظهر دیروز آتش سوزی در چاپخانه دالاهو واقع در خیابان انقلاب، خسارت مالی بر جای گذاشت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پایگاه خبری 125، ساعت 16:20 دقیقه بعد از ظهر دیروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک چاپخانه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های دو، 46 و گروه پشتیبانی را به همراه دستگاه تنفسی، به محل حادثه در خیابان انقلاب، نبش خیابان خاقانی اعزام کرد.

  علی عباس زاده افسر آماده منطقه 5 عملیات سازمان آتش نشانی تهران در این باره گفت: محل حادثه یک مغازه به مساحت 200 متر مربع بود که حدود 40 متر از آن طعمه شعله های آتش شده بود.

  وی افزود: نیروهای عملیات به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با تجهیزات ایمنی کامل به همراه دو رشته لوله های آبدهی مشغول مهار آتش سوزی شدند و گروه دیگر با تجهیزات کامل انفرادی به جستجوی محبوسین احتمالی پرداختند که خوشبختانه محبوس شده ای یافت نشد.

  علت وقوع آتش سوزی در یک چاپخانه

  این افسر آماده آتش نشانی درباره آتش سوزی در یک چاپخانه خاطرنشان کرد: با عملیات سریع و به موقع آتش نشانان شعله های اولیه آتش سوزی مهار و از سرایت آتش به قسمت انبار کاغذ جلوگیری شد.

  بیشتر بخوانید: وقوع حریق در یک چاپخانه خیابان لاله‌زار

  هاتفی علت بروز این آتش سوزی و انفجار را از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی اعلام کرد و افزود: نیروهای عملیات به سرعت شعله های آتش را در داخل چاپخانه مهار و کاملا خاموش کرده و از سرایت آن به واحد های مسکونی در طبقات بالای این تعمیرگاه جلوگیری کردند.

  وی اعلام کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت ولی خسارت مالی بر جای گذاشت.

  گفتنی است: علت این حادثه از سوی کارشناسان منطقه 5 عملیات در دست بررسی است.

  خسارت مالی بسیار از وقوع آتش سوزی در یک چاپخانهخسارت مالی بسیار از وقوع آتش سوزی در یک چاپخانهخسارت مالی بسیار از وقوع آتش سوزی در یک چاپخانهخسارت مالی بسیار از وقوع آتش سوزی در یک چاپخانه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 − شش =