تاکید بر نقش مهم شرکت ملی پست در نمایشگاه مجازی کتاب

  0
  10
  شرکت ملی پست

  در نشست معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر نقش و وظیفه شرکت ملی پست در زمان برپایی نمایشگاه مجازی کتاب تهران تأکید شد.

  .به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در نشستی که صبح دیروز با حضور محسن جوادی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست برگزاری نمایشگاه کتاب تهران را اقدامی مهم در رشد فرهنگ کتابخوانی ارزیابی کرد.

  وی با اعلام آمادگی این شرکت برای مشارکت در برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب افزود: شرایط پیش آمده به خاطر شیوع ویروس کرونا، افزایش همیاری‌ها و همکاری‌ها را در اجرای برنامه‌هایی، چون نمایشگاه کتاب اجتناب ناپذیر می‌کند.

  معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اهمیت نقش خدمات پستی را در این شرایط بحرانی یادآور شد و تأکید کرد: از آنجایی که بازدید و ثبت سفارش‌های علاقه‌مندان از نمایشگاه کتاب به صورت مجازی انجام خواهد گرفت، پست نسبت به سال‌های گذشته نقش و وظیفه بیشتری پیدا می‌کند.

  جوادی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با یادآوری نقش مهم شرکت پست در نمایشگاه‌های کتاب سال‌های گذشته، خواستار مشارکت بیشتر شرکت ملی پست در نمایشگاه سال جاری شد.

  وی تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال جاری را آذرماه اعلام کرد و افزود: به خاطر شرایطی که شیوع ویروس کرونا در کشور ایجاد کرد، ناچار به تعویق زمان برگزاری نمایشگاه و تغییر در شکل برگزاری آن شدیم.

  جوادی ادامه داد: نمایشگاه امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد و به همین دلیل خواستار مشارکت فعال و بیش از پیش شرکت ملی پست در این رویداد هستیم.

  بیشتر بخوانید: اجرایی شدن طرح نمایشگاه مجازی کتاب توسط وزارت ارشاد

  معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تنظیم تفاهم نامه‌ای در این زمینه را ضروری دانست و اضافه کرد: همکاری و هماهنگی مستمر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت ملی پست، اقدامی مهم در راستای رشد فرهنگ کتابخوانی به شمار می‌آید و بر توسعه فرهنگی کشور تأثیر به سزایی خواهد داشت.

  در این نشست ایوب دهقان‌کار مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، حسن عمیدی مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان‌ها و ارتباطات و بابک افروز مدیر کل بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت ملی پست نیز حضور داشتند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × چهار =