ارسال الکترونیکی تخلف اصناف تهران به تعزیرات

  0
  31
  تخلف اصناف

  معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: با توجه به راه‌اندازی و تکمیل شدن سامانه های الکترونیکی (سامانه مبارزه با قاچاق، گرانفروشی و خدمات پس از فروش) از اول مرداد ماه هیچ پرونده تخلف اصناف به صورت دستی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال نمی ‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا؛ سعید محمدی پور بیان کرد: با راه اندازی این سامانه ها، رسیدگی به پرونده تخلف اصناف در تهران، با ارسال سیستمی به حداقل زمان ممکن می رسد.

  وی جلوگیری از مصرف بی رویه کاغذ و کاهش بروکراسی اداری و کاهش زمان رسیدگی به پرونده های تخلف اصناف را از مزیت های  راه اندازی این سامانه ها عنوان  کرد.

  محمدی پور ادامه داد: با کمک سامانه الکترونیک پرونده ها تعدد تخلف اصناف، تولیدی و خدماتی به راحتی قابل شناسایی بوده و اجرای سایر الزامات قانونی متناسب نظیر نصب پارچه بر سر درب واحدهای صنفی پلمپ شده با سهولت بیشتری عملیاتی می شود.

  معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران تصریح کرد: یکی دیگر از دستاورد راه‌اندازی این سامانه تجمیع اطلاعات مربوط به تعداد بازرسان فعال و تعداد بازرسی های انجام شده در طول یک روز در کشور است و همچنین می توانیم به تفاوت ارزش ریالی برگه ‌های گزارش بازرسی با آرای صادره در شعبات مختلف تعزیرات حکومتی پی ببریم و متناسب با آنها برنامه‌ریزی و اقدام شود.

  محمدی پور در خصوص سامانه گارانتی نیز گفت: تنها درگاه تایید کننده گارانتی در کشور، این سامانه است که همه خدمات دهنده ها باید عضو این سامانه شوند تا خدمات گیرندگان بتوانند با استعلام از این سامانه از خدمات پس از فروش محصول و کالای خریداری شده خود مطلع شوند.

  بیشتر بخوانید: دستگیری سرشبکه های دلالان ارز در پایتخت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × 5 =