بازدید دادستان از مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمال

  0
  145
  مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمال

  دادستان مرکز استان گیلان اظهار داشت: برای مسئولین وقت و کسانی که مسبب و عامل تعطیلی مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمال بوده و در نظام تولید کشور اخلال ایجاد نموده اند، پرونده قضایی تشکیل می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری گیلان به همراه سید مهدی فلاح میری، دادستان مرکز استان گیلان در راستای تلاش دستگاه قضایی برای احیای واحدهای تولیدی غیرفعال از مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمال بازدید کرد.

  سید مهدی فلاح میری در این بازدید درباره تعطیلی واحد تولیدی مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمال که به دلیل مشکلات اقتصادی و بدهی کلان به حالت غیرفعال رها شده است، گفت: متاسفانه مدیران وقت بانک ‌ها و دستگاه‌ های مسئول بدون شناخت درستی از جایگاه این کارخانه در کشور و خاورمیانه، این شرکت را تعطیل کردند.

  بیشتر بخوانید: تدوین کتاب مجموعه قوانین و مقررات صنف چاپ

  تشکیل پرونده قضایی مسببان تعطیلی مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمال

  وی با بیان اینکه دستگاه قضایی بر اساس سیاست ‌های قوه قضائیه در دوره تحول، حامی تولید بوده و در راستای رفع موانع از واحدهای تولیدی حمایت قضایی می‌نماید اظهار داشت: پس از برگزاری نشست ‌های متعدد در خصوص حل مشکلات این شرکت، مصوب شد تا با کمک بانک‌ها این کارخانه به صورت بخش به بخش فعال و مورد بهره برداری قرار گیرد.

  فلاح میری در ادامه افزود: با تعطیلی مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمال، پیشرفته ‌ترین دستگاه ‌های آن، در معرض فرسودگی قرار گرفته که با گذشت زمان خسارات غیرقابل جبرانی برای این واحد تولیدی به دنبال خواهد داشت.

  دادستان مرکز استان گیلان در پایان تصریح کرد: برای مسئولین وقت و کسانی که مسبب و عامل تعطیلی این کارخانه بوده و در نظام تولید کشور اخلال ایجاد نموده اند، پرونده قضایی تشکیل می‌شود.

  مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمالمجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمالمجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمال

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × سه =