بسته بندی آب معدنی در دیواندره

  0
  84
  بسته بندی آب معدنی

  به گزارش چاپ و نشر به نقل از  ایرنا – کارخانه  بسته بندی آب معدنی تینو در دیواندره با حضور محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان روز پنجشنبه در این آیین اظهار داشت: تاسیس کارخانه  بسته بندی آب معدنی  تینو از سال ۹۶ آغاز شد که در مساحت ۱۰ هزار مترمربع با زیربنای ۲ هزار و ۸۰۰ مترمربع احداث شده است.

  دره زومی یادآور شد: این طرح با سرمایه گذاری ۱۲۵ میلیارد ریالی احداث شده است که ۸۰ میلیارد ریال آن تسهیلات بانکی از محل صندوق توسعه ملی با عاملیت بانک سپه و مابقی آورده شخصی است.

  وی اضافه کرد:کارخانه بسته بندی آب معدنی  ظرفیت تولید ۳۰ میلیون لیتر آب معدنی در سال را دارد و برای ۲۲ نفر به صورت مستقیم اشتعال ایجاد می‌کند. کارخانه  بسته بندی آب معدنی تینو در کیلومتر ۹ دیواندره و جاده روستای دباغ قرار دارد.

  محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور با همراهی جمعی از معاونین وزرا، روسای سازمان ها و نهادهای حوزه های مالی و  اقتصادی کشور به منظور ارزیابی پیشرفت طرح های توسعه ای، اقتصادی و عمرانی به استان کردستان سفر کرده است.

  سفر نهاوندیان به استان کردستان سه روزه و تا جمعه ادامه دارد، بازدید از طرح‌های بازآفرینی شهری؛ بافت فرسوده و شرکت در ستاد بازآفرینی کردستان از برنامه‌های وی در اولین روز سفر (چهارشنبه) به این استان بود.

  شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی کردستان در اولین روز سفر معاون اقتصادی رئیس جمهور به این استان چندین کارگروه با حضور مسئولان کشوری در استان برگزار کرد که شامل کارگروه مرز، گمرک و تجارت، کارگروه امور مالیاتی، بیمه و تامین اجتماعی، کارگروه معدن و کارگروه بانکی بود.

  نهاوندیان صبح پنجشنبه در سی و چهارمین شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان که با محوریت جمع بندی مشکلات حوزه معدن، گمرک، تجارت، امور مالیاتی، بیمه، تامین اجتماعی و بانکی برگزار می‌شود شرکت کرد.

  وی پس از شرکت در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی به شهرستان دیواندره برای بهره برداری از کارخانه آب معدنی تینو و پس از آن به بانه برای بازدید از مرز سیرانبند سفر کرد.

  معاون اقتصادی رییس جمهور در روز سوم سفر (جمعه) خود نیز در همایش بهبود فضای کسب و کار در دانشگاه کردستان حضور می‌یابد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + هجده =