بسته بندی جدید ساندویچ با قابلیت بازیافت

  0
  48
  بسته ‌بندی جدید ساندویچ

  محصول شرکت کاوریس با نام RecyclaLite بسته بندی جدید ساندویچ با نازک ‌ترین لایه لمینیت است. 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از نوش آنلاین؛ شرکت کاوریس (Coveris) از بسته بندی جدید ساندویچ خود خبر داد که با راحت ‌ترین روش می ‌توان آن را بازیافت کرد. این بسته ‌بندی ساندویچ به ‌عنوان بخشی از نقشه راه استراتژی ارتقای بازیافت شرکت انجام پذیرفته است.

  این شرکت اذعان دارد که این بسته بندی جدید ساندویچ به راحتی در بخش غذاهای در حال حرکت قابل بازیافت است و تمام الزامات CPI و OPRL را داراست.

  بسته ‌بندی جدید ساندویچمحصول با نام RecyclaLite کمترین میزان مواد را استفاده کرده است و در بسته ‌بندی‌ های ویژه ساندویچ، نازک‌ ترین لایه لمینیت را دارا است. همچنین بالاترین عملکرد در پوست‌کنی را دارد. عملکردی که باعث می‌ شود تا فیلم به راحتی از مقوای زیرش توسط مصرف‌کننده جدا شود. همچنین در چرخه بازیافت این جداسازی بسیار مهم است. عملکرد این فیلم در محافظت و افزایش طول عمر محصول نیز خوب گزارش شده است.

  به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان بسته‌های رپ و لمینیتی با ۵۵۰میلیون بسته در سال، این شرکت خود را متعهد به داشتن فرآیند بازیافتی مطمئن برای آینده دانست. Coveris دو محصول دیگر خود را نیز با رعایت اصل پایداری به بازار معرفی کرده بود: Duralite and PET. دو فیلم شرینک که هر دو ۱۰۰درصد قابل بازیافت بودند و در تولید آن‌ها از ۵۰درصد مواد ضایعاتی مصرف‌شده استفاده شده بود.

  بیشتر بخوانید: استفاده از قارچ در بسته بندی های محافظ و عایق صوتی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شانزده − سه =