تسهیلات ویژه  برای فعالان صنعت بسته بندی

  0
  64
  فعالان صنعت بسته بندی

   رئیس جهاد کشاورزی خراسان‌ جنوبی گفت: تسهیلات سرمایه در گردش ویژه اشخاص حقیقی و حقوقی فعال فعالان صنعت بسته بندی عرصه خرید، بسته‌بندی، فرآوری و صادرات زعفران به سه بانک عامل ابلاغ شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر غلامرضا قوسی اظهار کرد:رئیس جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه نرخ سود تسهیلات ۱۵ درصد با بازپرداخت مدت یک سال است، متقاضیان باید برای دریافت تسهیلات به سامانه سیتا مراجعه کنند.

  قوسی ادامه داد: با توجه به شناور بودن تسهیلات هر استانی که در کمترین زمان ثبت نام نماید، میزان بیشتری از این تسهیلات را دریافت خواهد کرد.

  وی افزود: از این جهت از متقاضیان دریافت تسهیلات در خراسان‌جنوبی درخواست می‌کنیم که هر چه زودتر طرح‌های خود را برای دریافت تسهیلات ارسال کنند.

  قوسی با اشاره به اینکه تسهیلات سرمایه در گردش صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی به مبلغ ۵۰ میلیارد تومان ویژه مناطق غیر برخوردار از محل صندوق توسعه ملی ابلاغ شده است، گفت: نرخ سود تسهیلات ۱۲ درصد مدت زمان بازپرداخت ۱ سال است.

  رئیس جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: صاحبان صنایع و فعالان صنعت بسته بندی که متقاضی دریافت این تسهیلات هستند نباید قبلاً از تسهیلات صندوق توسعه ملی استفاده کرده باشند و برای دریافت این تسهیلات باید به سامانه سیتا مراجعه کنند.

  گفتنی است تسهیلات سرمایه در گردش ویژه اشخاص حقیقی و حقوقی فعالان صنعت بسته بندی در عرصه خرید، بسته بندی، فرآوری و صادرات زعفران در مجموع هزار میلیارد تومان است.

  بیشتر بخوانید:

  استفاده از نانوحسگر ها در بسته بندی های غذایی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 + 18 =