رشد صادرات و ارتباط آن با بسته بندی

  0
  42
  بسته بندی

  حسن خیریانپور اظهار داشت: صادرات مرکبات از نظر وزنی ۱۳۸۱ درصد و از نظر ارزشی ۸۹۲ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد داشته است که اقداماتی نظیر توسعه دیپلماسی اقتصادی , بهبود حمل و نقل بین المللی , کمک به بازاریابی , بهبود کیفیت بسته بندی و .. در این امر موثر  بوده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از مازنی خبر، حسن خیریانپور اظهار داشت: صادرات مرکبات از نظر وزنی ۱۳۸۱ درصد و از نظر ارزشی ۸۹۲ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد داشته است که اقداماتی نظیر توسعه دیپلماسی اقتصادی , بهبود حمل و نقل بین المللی , کمک به بازاریابی , بهبود کیفیت بسته بندی و .. در این امر موثر بوده اند.

   حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با اشاره به صادرات بیش از ۲۳۷ تن مرکبات به ارزش ۶۹۸۸۸ دلار در ۱۰ ماهه سالجاری به کشورهای هدف اظهار داشت : بخش قابل توجهی از محصول تولیدی به علت کیفیت بالای تولید و طعم و مزه بازار پسند ؛ علاقمندان زیادی در بازارهای جهانی دارد .

  بیشتر بخوانید:

  بسته‌ بندی مواد غذایی در پاکت های پلاستیکی به…

  بازدید دادستان از مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر…

  سرمایه گذاری خارجی در سیستان و بلوچستان

  نمایشگاه بسته بندی توکیو برگزار می شود

   

  حسن خیریانپور اظهار داشت: صادرات مرکبات با برنامه ریزی های صورت گرفته و پیگیری های دستگاه ها و تشکل های مختلف در این مدت از نظر وزنی ۱۳۸۱ درصد و از نظر ارزشی ۸۹۲ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد داشته است که اقداماتی نظیر توسعه دیپلماسی اقتصادی , بهبود حمل و نقل بین المللی , کمک به بازاریابی , بهبود کیفیت بسته بندی و .. در این امر موثر بوده اند.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد : استان مازندران با تولید بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تن انواع مرکبات رتبه اول را در سطح کشور دارا می باشد .

  ایشان همچنین وجود بازارهای فوق العاده مناسب در کشورهای منطقه به ویژه کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا را فرصتی بسیار مناسب برای صادرات این محصول ذکر و افزود: با وجود پایانه های صادراتی فعال استان و برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت قطعا تا پایان سالجاری صادرات قابل توجهی از این محصول را شاهد خواهیم بود .

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده + 1 =