دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی برگزار می شود

  گفت و گو با رضا امیدی، متولی برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی

  0
  54
  دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی

  دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی با تجلیل از مقام پیشکسوتان و کارآفرینان این حوزه نیمه اول اردیبهشت 1400 برگزار می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ رضا امیدی متولی برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان و کارآفرینان حوزه سلولزی و کاغذ عنوان کرد: سال گذشته تجربه برگزاری اولین همایش را در بهمن ماه داشتیم که با استقبال خوبی از سوی صنف و دست‌اندرکاران بخش‌های مختلف روبه‌رو شد و به همین دلیل سال آینده نیز این همایش را برگزار خواهیم کرد.

   وی با بیان اینکه نیمه اول اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی خواهد بود، گفت: قرار است همه فعالان این زنجیره شامل تولیدکننده، فروشنده، واردکننده و تمامی اصناف درگیر و فعال این حوزه در همایش حضور داشته باشند و درباره مشکلات و دغدغه‌های آن بحث و تبادل نظر شود.

  بیشتر بخوانید: واردات انواع کاغذ از لیست ارز ترجیحی خارج شد

  حضور بخش های دولتی و غیر دولتی در دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی

   امیدی با اشاره به حضور مدیران و مسئولان حاضر در این برنامه نیز توضیح داد: میهمانانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان توسعه تجارت، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی و سایر دستگاه‌هایی که به نحوی با این حوزه مرتبط هستند در بخش‌های دولتی و غیردولتی در این همایش حضور خواهند داشت.

   وی افزود: قرار است در این همایش دستاوردهای صنعت سلولزی طی یک‌سال گذشته معرفی و رونمایی شود همچنین یکسری مباحث علمی و کاربردی برای شرکت‌کنندگان مطرح شود و دیدگاه‌های تشکل‌های صنفی، نقطه نظرات و انتظارت آن‌ها همچنین دیدگاه مدیران در همایش طرح شود.

   امیدی همچنین درباره دیگر بخش‌های پیش‌بینی شده برای این همایش گفت: تجلیل از پیشکسوتان و کارآفرینانی که در این حوزه مشغول فعالیت هستند و نقشی در رشد و شکوفایی صنعت داشتند و دارند همچنین در زمینه اشتغال‌زایی تاثیرگذار بودند نیز از جمله برنامه‌های همایش خواهد بود.

   دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی با تجلیل از مقام پیشکسوتان و کارآفرینان این حوزه نیمه اول اردیبهشت ۱۴۰۰ در هتل استقلال برگزار خواهد شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 − چهار =