رشد 280 درصدی تولید در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

  0
  61
  صنعت چوب و کاغذ مازندران

  مجموع میزان تولید و فروش شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران طی ماه‌های آبان و آذر به رقمی معادل 95 درصد هفت ماهه اول سال جاری رسید و تولید آذرماه سال جاری در مقایسه با تولید دوره مشابه سال قبل 280 درصد رشد داشته است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران، سال ۹۹ در شرایطی آغاز شد که رهبر معظم انقلاب فرمان ضرورت جهش تولید را در قالب نام‌گذاری سال جدید، صادر کردند و این مهم نیز تنها با همدلی، دغدغه مندی و هدف‌گذاری مدیران و تلاش کارگران شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران محقق می شد.

  اعضای هیئت مدیره و کارگران زحمتکش این مجموعه با استفاده از تمام توانمندی خود و همراهی ایجاد شده توسط شرکت آینده پویا، هوشمندانه تلاش کردند تا به افق ترسیم شده در بزرگ‌ترین مجموعه تولیدی استان دست یابند.

  به لطف خداوند منان و تلاش کارکنان این مجموعه چندین رکورد در چند ماه جاری در این مجموعه شکسته شد؛ از جمله رکورد تولیدی که در ماه آبان به دست آمد در ماه آذر نیز ادامه داشت و مجموعه صنایع چوب و کاغذ مازندران موفق شد به میزان تولید 11 هزار و 181 تن برسد ضمن اینکه به رکورد فروش 9 هزار و 556 تن کاغذ دست یافت که در دو سال اخیر بی سابقه بوده است.

  گفتنی است مجموع میزان تولید و فروش شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران طی ماه‌های آبان و آذر به رقمی معادل 95 درصد هفت ماهه اول سال جاری رسید و تولید آذرماه سال جاری در مقایسه با تولید دوره مشابه سال قبل 280 درصد رشد داشته است که مصداق جهش تولید مورد نظر مقام معظم رهبری است.

  شایان ذکر است این دستاوردها در دو حوزه تولید و فروش در شرایطی حاصل شد که کشور تحت شدید ترین تحریم های ظالمانه بود و مشکل فقدان نقدینگی لازم نیز اجرای بسیاری از طرح های توسعه را با دشواری همراه کرد.

  اما بازگشت پرقدرت شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران که با حمایت تیم با انگیزه، بدون حاشیه و توانمند هیئت مدیره و کارکنان مجموعه، به‌سوی افق های روشن فردا بود، نشان از همدلی کلیه مجموعه های شرکت برای دستیابی به موفقیتی کم نظیر بود.

  امید است با همکاری و همدلی کارکنان این مجموعه تا پایان سال جاری برگ زرین دیگری بر تارک آسمان پر افتخار شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نقش بندد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × 3 =