برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی به وقت مقرر

  0
  75
  نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  جلیل غفاری رهبر گفت: بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در تاریخ مقرر برگزار می‌ شود.

  این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط سختی بر کل کشور حاکم شده است و بسیاری از رویداد های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیماری تعطیل شده اند.

  نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران بزرگ ترین رویداد چاپی کشور محسوب می شود که قرار است دوره بیست و هفتم آن بر اساس رایزنی های انجام شده توسط مجریان برگزاری، در تاریخ سوم آذر ماه برگزار شود.

  اکنون بسیاری از فعالان صنفی با دیده شک به برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی می نگرند و این در حالی است که مجریان برگزاری تاکنون خبری مبنی بر تغییر زمان و یا لغو آن اعلام نکرده اند.

  طی آخرین گفت و گوها بنا شد جلسه ای برای تعیین تکلیف کلی این نمایشگاه تشکیل شود که شنیده ها حاکی از آن است که برگزاری این نمایشگاه بدون خلل و در وقت مقرر صورت خواهد گرفت. در همین رابطه چاپ و نشر آنلاین گفت وگویی با جلیل غفار‌ی‌ رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر داشته است که از نظرتان می گذرد.

  بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندیجلیل غفاری رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر مجری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی در همین رابطه بیان داشت: با افزایش آمار مرگ و میر این بیماری مخوف محدودیت های جدیدی از سوی مسئولان برای منع عبور و مرور شهروندان وضع شده است. با مشخص شدن مقررات جدید این سوال برای اکثر شرکت کنندگان نمایشگاه چاپ و بسته بندی پیش آمده بود که آیا نمایشگاه در موعد مقرر برگزار خواهد شد یا خیر.

   وی در ادامه افزود: از همین رو و با توجه به وضع مقررات جدید عبور و مرور، مدیران آروین مهر فجر نشستی تشکیل دادند و در مورد تاریخ برگزاری نمایشگاه به شور و مشورت پرداختند. در پایان جلسه قرار بر آن شد تا نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در تاریخ مقرر برگزار شود.

  رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر درباره چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی در بیست و هفتمین  نمایشگاه چاپ و بسته بندی اظهار داشت: پروتکل های بهداشتی طبق آنچه نوشته و مقرر شده است توسط مجری نمایشگاه اجرا خواهد شد که شامل رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و تعبیه گیت های ضد عفونی کننده در ورودی سالن ها خواهد بود.

  غفاری رهبر در پایان بیان داشت: متقاضیان شرکت در نمایشگاه تا چند روز آینده فرصت خواهند داشت تا برای ثبت نام اقدام کنند.

  طبق آخرین آمار قرار است بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران از سوم لغایت ششم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شود. 

  بیشتر بخوانید:

  شفاف سازی وضعیت بیست و هفتمین دوره نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  موافقت استاندار تهران با تعطیلی دو هفته ‌ای پایتخت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × دو =