توزیع ماسک های تولیدی چاپ صلاحی توسط وزارت بهداشت

  0
  123
  چاپ صلاحی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ در خبری که چند روز گذشته اعلام شد، چاپ صلاحی که در زمینه ی تولید ساک های تبلیغاتی فعالیت داشت با شیوع بیماری کرونا و کمبودهایی که به واسطه ی این بیماری رخ داده اقدام به تولید ماسک سه لایه بهداشتی کرده است که چند و چون آن را در اینجا بخوانید.

  فرید صلاحی یکی از مدیران این مجموعه در گفت و گو با خبرنگار چاپ و نشر آنلاین درباره ی نحوه ی توزیع ماسک های تولیدی چاپ صلاحی بیان کرد: کلیه ی ماسک های بهداشتی مجموعه ی ما زیر نظر و با مجور وزارت بهداشت و درمان تولید می شود و قیمت آنها نیز مصوب این وزارتخانه است  و ما هم موظف هستیم این تولیدات را در اختیار شبکه ی توزیع وزارت بهداشت و درمان قرار دهیم.

  مدیر چاپ صلاحی افزود: در همین رابطه نمایندگان وزارت بهداشت و درمان نیز از چاپخانه و خط تولید ماسک های بهداشتی مجموعه ما بازدید کرده و بازرسی های لازم را انجام داده اند.

  وی تاکید کرد: لازم به ذکر است ما هیچ گونه حقی در قبال توزیع و پخش حتی یک عدد از ماسک ها را هم نداریم و به ما اعلام شده اگر حتی یک ماسک خارج از این سیستم توزیع شود با توجه به حساسیت های بسیاری که در مورد این محصول وجود دارد، در صورت مشاهده تخلف به غیر از جریمه نقدی، مجموعه را نیز پلمپ و از ادامه فعالیت ما جلوگیری به عمل خواهند آورد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 4 =