بازدید از چاپخانه ها به بهانه روز ملی صنعت چاپ

    0
    51
    روز ملی صنعت چاپ

    معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت روز ملی صنعت چاپ استان، از چاپخانه های قائن، فردوس و سرایان بازدید کرد.

    به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، محمود رمضانی دوشنبه 12 آبان ماه ضمن بازدید از 4 چاپخانه قائن، 9 چاپخانه فردوس و 2 چاپخانه سرایان، به بهانه روز ملی صنعت چاپ لوح تقدیری از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به تمامی کارکنان این چاپخانه ها اهدا کرد.

    شایان ذکر است طی این بازدیدها مواردی همچون تسهیل امور مالیاتی و تامین کاغذ از سوی این چاپخانه ها مطرح شد.

    تجلیل از پیشکسوت چاپ شهرستان فردوس

    محمود رمضانی در برنامه تجلیل از پیشکسوت چاپ شهرستان فردوس که ظهر روز 12 آبان ماه انجام گرفت، بیان کرد: با توجه با این که 11 شهریور ماه امسال روز ملی صنعت چاپ به دلیل مصادف شدن با ماه محرم و همچنین شیوع بیماری کرونا برنامه ای در شأن تلاشگران عرصه چاپ در استان برگزار نشد بر آن شدیم تا ضمن بازدید از واحدهای چاپخانه استان و شهرستان ها به صورت حضوری در محل چاپخانه تقدیر به عمل آید.

    روز ملی صنعت چاپسرپرست اداره فرهنگ واشاد اسلامی شهرستان فردوس نیز در این خصوص گفت: در بازدید معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از پیشکسوت صنعت چاپ شهرستان جواد خانی و از جعفر معنوی پرسنل فعال و با سابقه چاپخانه مرادی فردوس تجلیل ویژه به عمل آمد.

     علیرضا ایمانی افزود: در این بازدید از مدیران و سایر پرسنل چاپخانه ها با لوح تقدیر و تندیس روز ملی صنعت چاپ تقدیر وبه درخواست ها و مشکلات موجود واحدهای چاپی توسط معاونت فرهنگی و رسانه استان پاسخ داده شد.

    گفتنی است 9 واحد چاپی شامل 2 چاپخانه افست و 6 مرکز چاپ دیجیتال ویک واحد چاپ سیلک در شهرستان فردوس فعالیت می کنند.

    بیشتر بخوانید: نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان برگزار شد

    ارسال یک پاسخ

    لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
    لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

    1 × پنج =