افتتاح اولین چاپخانه دیجیتال شبانه روزی استان سمنان

  0
  72
  اولین چاپخانه دیجیتال شبانه روزی

  اولین چاپخانه دیجیتال شبانه روزی استان سمنان روز دوشنبه در مراسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افتتاح شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، اولین چاپخانه دیجیتال شبانه روزی استان سمنان به مدیریت حمید بینایی در میدان شهید مطهری ایجاد شده و روزانه ظرفیت تولید و ارائه 700 مترمربع بنر تمام رنگی دارد.

  مدیر چاپخانه پاچاپ سمنان با بیان اینکه برای راه اندازی این چاپخانه پنج میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است گفت: در این چاپخانه که پنج نفر نیروی جوان به کارگیری شده است علاوه بر چاپ بنر، امکان تولید پرینت رنگی نیز وجود دارد.

  بیشتر بخوانید: راه اندازی کارگروه ملزومات چاپ

  تاسیس اولین چاپخانه دیجیتال شبانه روزی

  اولین چاپخانه دیجیتال شبانه روزی با زیربنای 60 مترمربع ایجاد شده و در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات چاپی به شهروندان و متقاضیان خدمات چاپ است.

  در مراسم افتتاح این چاپخانه ابوالفضل صادقی نژاد معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز حضور داشت و فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از تلاش های مدیریت و فعالان این چاپحانه و نیز فعالان صنعت چاپ در استان تجلیل کرد.

  در شهرستان سمنان قریب 30 چاپخانه دیجیتال و افست فعال است.

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − 5 =