نمایشگاه بیست و هفتم چاپ، نمایشگاهی پر محتوا

  گفت و گو با داوود شایسته خصلت از پیشکسوتان صنعت چاپ

  0
  18
  نمایشگاه بیست و هفتم چاپ

  به اعتقاد داوود شایسته خصلت نمایشگاه بیست و هفتم چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از محتوای خوبی برخوردار است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته؛ داوود شایسته خصلت، یکی از پیشکسوتان صنعت چاپ در حاشیه نمایشگاه بیست و هفتم چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته گفت: نمایشگاه بیست و هفتم چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته هرچند به لحاظ وسعت کوچک است اما از محتوای خوبی برخوردار است، یکی از خصوصیات این نمایشگاه این است که مراجعه کنندگان تخصصی دارد.

  وی تاکید کرد: لازم است از برگزارکنندگان و دست اندرکاران نمایشگاه بیست و هفتم چاپ به خصوص اتحادیه چاپخانه داران تهران تشکر کنم که در شرایط فعلی جهان این نمایشگاه تخصصی را برگزار کردند. در جای جای این نمایشگاه پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شده است.

  بیشتر بخوانید:

  همسویی کامل اتحادیه و نمایشگاه چاپ

  همراهی و همدلی چاشنی برگزاری نمایشگاه چاپ

  به گفته شایسته خصلت درست است که تحریم ها بر صنعت چاپ اثرگذار بوده است اما فعالان این صنعت با تلاش و پشتکار توانسته اند این صنعت را پا برجا نگاه دارند، آینده صنعت چاپ و دیگر صنایع به از بین رفتن ویروس منحوس کرونا بستگی دارد.

  وی در انتها خاطر نشان کرد: صنعت بسته بندی هم اکنون رونق خود را حفظ کرده است و انتظار می رود با بهره مندی از دستاوردهای نوین در این بخش شاهد پیشرفت مدام آن باشیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده − 8 =