نمایشگاه چاپ؛ نمایشگاه پیشرفت علم صنعت چاپ

  0
  42
  نمایشگاه چاپ

  رئیس سابق اتحادیه چاپخانه داران استان قزوین معتقد است؛ صنعت چاپ یک علم است و با عدم برگزاری نمایشگاه چاپ نمی توان پیشرفت علم و دانش را با شیوع یک بیماری متوقف کرد.

  قاسم جلیلیان، رئیس سابق اتحادیه چاپخانه داران استان قزوین درباره کیفیت برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: امسال نسبت به سال گذشته نمایشگاه از کیفیت بالاتری برخوردار است.

  وی ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که بیماری کرونا برای مسئولان برگزاری این آوردگاه به وجود آورد؛ باز هم نمایشگاه از کیفیت خوب و قابل قبولی برخوردار است. این رویداد به ما کمک می کند تا به توانایی های خود در زمینه صنعت چاپ آگاهی پیدا کنیم؛ با محصولات روز و نوآوری های جدید آشنا شویم و این حوزه را ارتقا ببخشیم.

  بیشتر بخوانید:

  برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی؛ شاهکاری بزرگ در شرایط بحرانی

  نمایشگاه چاپ، دری به سوی رونق

  جلیلیان درباه ی لزوم برگزاری نمایشگاه چاپ در دوران سخت و خطرناک کرونایی بیان داشت: همان طور که می دانید صنعت چاپ یک علم است و نمی توان پیشرفت علم و دانش را با شیوع یک بیماری متوقف کرد. این بیماری ماه ها است که جهان را درگیر کرده اما این مورد نباید به معنای تمام شدن دنیا و تعطیلی کامل کشور تلقی شود. این آوردگاه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار شده است و امیدورایم که بتواند به رونق چرخ اقتصادی کشور یاری رساند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + شانزده =